Przejdź do treści

Adbl Roller One Step R 150Mm

Adbl Roller One Step R 150Mm – gąbka polerska do pracy na maszynach rotacyjnych

Jeśli szukasz elementu roboczego, który ułatwia równą pracę i pozwala skupić się na efekcie, Adbl Roller One Step R 150Mm to propozycja stworzona z myślą o polerowaniu na maszynach rotacyjnych. To gąbka polerska o średnicy 150 mm, kompatybilna z urządzeniami typu R/Rotary, dzięki czemu dobrze wpisuje się w standardowe workflow w detailingu.

Producent postawił na staranne wykonanie oraz wysokiej jakości komponenty. W praktyce oznacza to maksymalny poziom pracy, a także większe poczucie bezpieczeństwa podczas prowadzenia procesu polerowania. Warto też zwrócić uwagę na dopasowanie wymiarów pada do talerza mocującego, co wpływa na wygodę montażu.

Model Adbl Roller One Step R 150Mm współpracuje z każdą pastą polerską, więc możesz korzystać z ulubionych preparatów lub dopasować środek do aktualnego etapu pracy: korekta, wygładzanie lub wykończenie. To rozwiązanie, które sprawdza się szczególnie wtedy, gdy zależy Ci na przewidywalności i powtarzalnym rezultacie.

Wymiary, które ułatwiają montaż i zwiększają efektywność

Jednym z kluczowych atutów pada jest jego konstrukcja i dopasowanie średnic. W przypadku tego modelu średnica talerza wynosi 150 mm, natomiast sam pad ma większe rozmiary, co przekłada się na łatwe zakładanie i zdejmowanie. To ważne zwłaszcza przy częstych zmianach pada w trakcie pracy lub przy testowaniu różnych past.

Dla pełnej jasności: średnica pada od góry to 165 mm, a od spodu 175 mm. Taka różnica pomaga w stabilnym ułożeniu materiału na talerzu i wspiera równomierne prowadzenie podczas docisku.

Grubość pada to 25 mm, co daje odpowiednią „sprężystość” i pozwala pracować w kontrolowany sposób. Dzięki temu etap polerowania staje się bardziej przewidywalny, a Ty masz więcej kontroli nad tym, jak zachowuje się pad w trakcie ruchu maszyny.

Do jakich zastosowań pasuje Adbl Roller One Step R 150Mm?

Ten produkt został zaprojektowany do pracy z maszynami typu R-Rotary/Rotacyjna. Jeśli używasz polerki rotacyjnej i zależy Ci na kompatybilnym padzie o średnicy 150 mm, Adbl Roller One Step R 150Mm będzie naturalnym wyborem.

Gąbka polerska może być stosowana z każdą pastą polerską. To daje dużą elastyczność: możesz dobrać preparat do rodzaju zanieczyszczeń, stopnia zmatowienia, rys czy efektu, jaki chcesz uzyskać na lakierze.

W praktyce taki pad jest szczególnie przydatny wtedy, gdy chcesz połączyć sprawną pracę z wysoką jakością wykończenia. Dzięki dopracowanym wymiarom i solidnym komponentom łatwiej utrzymać bezpieczeństwo pracy oraz utrzymać efekty w kolejnych cyklach.

Komfort pracy i powtarzalność efektu

W detailingu liczy się to, by narzędzie nie „zaskakiwało” w trakcie prowadzenia. Właśnie dlatego konstrukcja i dopasowanie średnic są tak istotne. W przypadku Adbl Roller One Step R 150Mm większe wymiary pada względem talerza mocującego umożliwiają szybkie zakładanie i zdejmowanie, co realnie oszczędza czas.

Możesz też sprawniej przechodzić między etapami pracy, gdy potrzebujesz zmiany pasty lub korekty intensywności. To szczególnie docenią osoby pracujące w trybie warsztatowym lub tych, którzy lubią mieć uporządkowany proces.

Dane techniczne

Parametr Wartość
Nazwa Adbl Roller One Step R 150Mm
SKU ee46b259248e
Cena 22.99 zł
Średnica talerza 150 mm
Średnica pada – góra 165 mm
Średnica pada – spód 175 mm
Grubość pada 25 mm
Zastosowanie Maszyny typu R-Rotary/Rotacyjna
Kompatybilność z pastami Może być stosowany z każdą pastą polerską

Dlaczego warto wybrać Adbl Roller One Step R 150Mm?

Adbl Roller One Step R 150Mm to gąbka polerska, która łączy dopracowaną geometrię z przeznaczeniem do pracy na rotacji. Jej wymiary zostały tak dobrane, aby ułatwiać montaż na talerzu mocującym i ograniczać straty czasu między kolejnymi etapami polerowania.

Wysokiej jakości komponenty oraz staranność wykonania wspierają maksymalny poziom pracy. Dzięki temu łatwiej uzyskać równomierny przebieg procesu, a Ty możesz skupić się na doborze pasty i techniki prowadzenia maszyny.

  • Kompatybilność z maszynami rotacyjnymi typu R/Rotary
  • Średnica 150 mm – dopasowana do talerza mocującego
  • Możliwość użycia z każdą pastą polerską

Jeżeli zależy Ci na wygodzie pracy, przewidywalnym zachowaniu pada i skutecznym wsparciu procesu polerowania, ten model będzie dobrym wyborem do codziennego użytkowania w detailingu.