Przejdź do treści

Zmodyfikuj i przyśpiesz swój skuter Peugeot

Skutery marki Peugeot to wdzięczny obiekt do wielu modyfikacji. Jeżeli chcesz przyśpieszyć swój skuter i zyskać więcej mocy to skorzystaj z renomowanych części Airsal, które Ci to umożliwią. Airsal to hiszpański producent specjalistycznych cylindrów do silników dwusuwowych 2T oraz czterosuwowych 4T.

Wytwarzane przez tę firmę sportowe cylindry można również z powodzeniem zastosować w pojazdach wielu innych marek. Przy każdym produkcie znajdziesz taką informację w wyczerpującym opisie jego parametrów i właściwości. Cylindry Airsal w niczym nie ustępują produktom takich marek jak Minarelli, Malossi, Polini czy Hebo. Większy cylinder Peugeot Speedfight 2 to zmiana, która pozwoli Ci rozwijać wyższe prędkości Twoim skuterem i zyskać lepsze przyśpieszenie co ma niebagatelne znaczenie zarówno na drodze jak i na torze wyścigowym.

Modyfikowanie skuterów Peugeot Speedfight

Skutery Peugeot Speedfight to wyjątkowo udana seria pojazdów cieszących się wielkim powodzeniem i uznaniem na całym świecie. Dotyczy to zarówno wersji Peugeot LC oraz AC, które mają swoich licznych fanów. Są to skutery, które bardzo łatwo poddawać wszelkim modyfikacjom zwiększającym ich osiągi i usprawniającym działanie takich maszyn. Wymiana cylindrów na lepsze i większe to jeden z najczęściej stosowanych zabiegów. Każdy kto tego dokonał nie chce już powrócić do podstawowej wersji swojego skutera i cieszy się znacznie polepszonymi parametrami oraz bezproblemowym działaniem silnika.

Wymiana cylindra to tylko jedna z wielu zmian jakie możesz wprowadzić w swoim skuterze. Kolejnymi są na przykład wymiana wydechu czy gaźnika, założenie wydajniejszych świec czy zmiana wariatora lub filtra powietrza. Standardowy skład zestawu Peugeot Speedfight 2 – cylinder, tłok, pierścienie, sworzeń, zabezpieczenie sworznia, uszczelki, szpilki wydechu i oczywiście polskojęzyczna ulotka – przeczytaj ją uważnie. Pamiętaj, aby sprawdzić czy Twój skuter Speedfight to wersja Peugeot LC czy AC, tak abyś dobrał właściwy sprzęt, z którego będziesz wyjątkowo zadowolony.

Zamów cylinder Speedfight do skutera Peugeot

Zatem zamów jak najszybciej swój nowy cylinder Speedfight 2 do skutera Peugeot i ciesz się szybką i płynną jazdą oraz lepszym przyspieszeniem. Każdy silnik może zostać ulepszony i jest to powszechna praktyka stosowana przez bardzo wielu posiadaczy skuterów. Nie bój się modyfikacji i skorzystaj ze świetnych cylindrów marki Airsal, zyskasz poprawę parametrów i znacznie większą przyjemność czerpaną z jazdy swoim stuningowanym skuterem.