Witaj ! Anonimowy

Ostatnia Droga Piotra Wiewióry

Ostatnia Droga Piotra Wiewióry

Postprzez Palec » 6 gru 2015, o 12:32

Wraz z Borysem rozmawialiśmy z rodziną Piotrka i już wiemy jaki harmonogram przyjmujemy odnośnie ostatniego pożegnania naszego przyjaciela Piotra Wiewióry.

Wyjeżdżamy we wtorek 8.12.2015 z okolic miejscowości Urzut stacja benzynowa Lukoil
Urzut 41 05-831 Mlochow GPS 52.0655556 20.7477778 GODZINA SPOTKANIA 7:00 START 7:30 MAX !!!

Najpozniej na godzine 10:00 wszystkie Fiaty niech zjada na ulice cmentarna w Piotrkowie Trybunalskim.

Kondukt żałobny Piotrka wyjedzie z tej kaplicy przy cmentarnej,oraz uda sie ulica cmentarna i wjedzie na cmentarz.

Cala odleglosc to 150 do 300 metrow, nie wiecej. Pomysl jest taki by ustawic sie w szpaler po obydwoch stronach ulicy (ale tak by nie zablokowac calkiem ulicy).

Mysle ze jak kondukt Piotra będzie się zbliżał to wtedy KAŻDY KIEROWCA STAJE PRZY SWOIM SAMOCHODZIE I WŁĄCZA ŚWIATŁA AWARYJNE BEZ ŻADNEGO TRĄBIENIA !!!

Myslalem zeby moze uzyc klaksonow kiedy trumna bedzie spuszczana do ziemi. Zobaczymy jak to rozegramy organizacyjnie.

Inne Kluby które się wybierają na pożegnanie Piotra(ich przedstawicieli) proszę o kontakt 501-236-379
125p - "Kiedyś bił rekordy , teraz podbija serca"
forum fiata 125p fiat 125p forum duży fiat
Palec
Administrator, Założyciel Stowarzyszenia Klub125p

Re: Ostatnia Droga Piotra Wiewióry

Postprzez Palec » 9 gru 2015, o 18:54

Szanowni Koleżanki i Koledzy.

Wczoraj pożegnaliśmy Piotra Wiewiórę i chciałbym, żebyśmy zawsze pamiętali o tym człowieku bo bez wątpienia był on wielkim Miłośnikiem Fiata 125p,dobrym i życzliwym kolegą.

W imieniu Klubu 125p chciałem bardzo serdecznie podziękować najbliższym Piotra za to, że znaleźli dla nas chwilę żeby usiąść przy jednym stole i porozmawiać o Ś.P. Piotrze.

Piotr był naszym kolegą i przyjacielem i z całą odpowiedzialnością mogę stwierdzić, że wszyscy będziemy o nim pamiętać.

Dobór słów w tych okolicznościach nie jest dla mnie łatwy,ale myślę że najważniejsze jest zawarte powyżej.

Dziękuję również wszystkim którzy uczestniczyli w ostatnim pożegnaniu naszego przyjaciela.

Ś.P. Piotr Wiewióra,Członek Honorowy Stowarzyszenia Miłośników Fiata 125p
125p - "Kiedyś bił rekordy , teraz podbija serca"
forum fiata 125p fiat 125p forum duży fiat
Palec
Administrator, Założyciel Stowarzyszenia Klub125p

Powrót do Ogłoszenia parafialne !! WAŻNE !!