Witaj ! Anonimowy

DOŁĄCZ DO NAS! - Stowarzyszenie Miłośników Fiata 125p

Re: Stowarzyszenie Miłośników Fiata 125p

Postprzez Palec » 27 sty 2014, o 11:53

Co do tego obgadywania za plecami to jest to przykre że ktoś nie ma odwagi wypowiedzieć się w Uwagach i Sugestiach dotyczacych forum co go boli, bo po to właśnie jest ten dzial.Jest to swojego typu łącznik pomiędzy użytkownikami i administracją forum.

Co do zawiści itp. to cóż,ludzi nie zmienimy.
Zawiść bierze się z głupoty i na to nie ma lekarstwa.

Jeżeli chodzi o podzialy na forum to obiecuję że będziemy robić tak żeby nie byly one na tyle widoczne.
po prostu ktoś będzie klubowiczem wspierającym dzialanie klubu,a ktoś użytkownikiem forum,tzw. forumowiczem.
Wybór nalezy do danej osoby.

Oczywiście nie mogę zagwarantować że nie trafi się wśrod klubowiczów jakiś człowiek który wyjedzie do kogoś z głupim tekstem że on jest klubowiczem i ma większe prawa niż każdy forumowicz.
Z resztą wtedy go odpowiednio wynagrodzimy :D

Wszystkich traktujemy na równi, z tym że jeśli ktoś chce żeby klub się rozwijal i chce wnosić do niego więcej niż skladkę członkowską to nalezy mu się profit i pewne przywileje.

Faworyzowania kogo kolwiek nie przewiduję.

Poza tym, teraz pracujemy nad kilkoma projektami które mamy zamiar zrealizować w tym roku więc mamy mnóstwo pracy, dajcie nam trochę czasu i zobaczycie jak prężnie może dzialać ten klub.

Pozdrawiam
P.
125p - "Kiedyś bił rekordy , teraz podbija serca"
forum fiata 125p fiat 125p forum duży fiat
Palec
Administrator, Założyciel Stowarzyszenia Klub125p

Postprzez architekt_wk » 27 sty 2014, o 14:43

Gratulacje, popieram, oby tak dalej.
Jednak zastanawiam się ... poczekam trochę.
Mam nadzieję, że temat rozwinie się z wiosną jak wyjadą samochody z ciepłych garaży.
architekt_wk
Forumowicz

Postprzez Palec » 27 sty 2014, o 14:56

architekt_wk napisał(a):Gratulacje, popieram, oby tak dalej.
Jednak zastanawiam się ... poczekam trochę.
Mam nadzieję, że temat rozwinie się z wiosną jak wyjadą samochody z ciepłych garaży.

Miej na uwadze że wpłaty skladki członkowskiej trzeba dokonać do 28.02.2014r, oczywiście jeśli ktoś zarejestruje się po tym terminie jako nowy użytkownik i będzie chcial dolączyć do klubu,będziemy o tym myśleć.

Termin wpłat podany jest ze względu na to że chcemy uniknąć balaganu.

Podsumowując, ktoś kto chce zosatać w tym roku klubowiczem i jest już zarejestrowany na forum,po pozytywnym rozpatrzeniu deklaracji przez Zarząd Stowarzyszenia a następnie wpłacając skladkę czlonkowską jest przyjęty w poczet członków klubu i jego członkostwo jako klubowicza jest ważne do 31.12.2014r

Mam nadzieję że za bardzo tego nie zakręcilem i że jest to dla Was zrozumiale ?

P.
125p - "Kiedyś bił rekordy , teraz podbija serca"
forum fiata 125p fiat 125p forum duży fiat
Palec
Administrator, Założyciel Stowarzyszenia Klub125p

Postprzez Ziutek » 27 sty 2014, o 20:43

Robi 200 czytając Twoją dyskusję na forum widzę,że od nowo narodzonego "dziecka" oczekujesz,że będzie miało co najmniej tytuł magistra znało pięć języków prawo jazdy na wszystkie kategorie, licencje pilota i co jeszcze ma mieć żeby Cię zadowoliło?????Chcesz to pomóż chłopakom-piszesz że Masz doświadczenie.Nie chcesz - obserwuj co się będzie działo. Ale nie dołuj ludzi na starcie!!! Pewnie nazwiesz to konstruktywną krytyką ale ja to nazwę DOŁOWANIEM. Powodzenia
FSO 1500 1983r ksywa Wacek
Polonez ATU Plus 1,6GSI 2000 r ksywa Marian
Polonez ATU 1,6GLi 1997 ksywa Zdzicho
Ziutek
Członek Stowarzyszenia Klub125p

Postprzez tynium » 27 sty 2014, o 20:57

To czy składka będzie za duża, czy w porządku zdecyduje rynek, za rok się okaże ilu jest chętnych do płacenia za daną usługę bycia członkiem.
Wiadomo ze nikt nie robi tego by do tego biznesu dokładać.
I tak Stowarzyszenie ma charakter regionalny / mazowiecki. Choćby ze względu na wymóg uczestnictwa na zlotach i posiedzeniach a jakoś nie wyobrażam sobie tłumu chętnych z wielkopolski, zach-pom czy śląska jadących do Warszawy na zlot za 400-500-600zł.
Ja do Stowarzyszenia nie wstapie bo się nie kwalifikuje . Ale życzę wam udanego finału przedsiewzięcia i jestem pełen podziwu, bo np w Wlkp nic takiego niema i chyba nie będzie.
FSO 125p 1.5ME 1990 75000km
Polski Fiat 170 1992 90000km
tynium
Forumowicz

Postprzez Anatol 125p » 27 sty 2014, o 21:01

tynium napisał(a): Choćby ze względu na wymóg uczestnictwa na zlotach i posiedzeniach a jakoś nie wyobrażam sobie tłumu chętnych z wielkopolski, zach-pom czy śląska jadących do Warszawy na zlot za 400-500-600zł.

To te auta na otwarcie i zamknięcie sezonu to z Mokotowa wszystkie były ??

:lol:
Obrazek
Anatol 125p

Postprzez Ziutek » 27 sty 2014, o 21:04

Anatol 125p napisał(a):
tynium napisał(a): Choćby ze względu na wymóg uczestnictwa na zlotach i posiedzeniach a jakoś nie wyobrażam sobie tłumu chętnych z wielkopolski, zach-pom czy śląska jadących do Warszawy na zlot za 400-500-600zł.

To te auta na otwarcie i zamknięcie sezonu to z Mokotowa wszystkie były ??

:lol:

Nie - :lol: z Powązek
FSO 1500 1983r ksywa Wacek
Polonez ATU Plus 1,6GSI 2000 r ksywa Marian
Polonez ATU 1,6GLi 1997 ksywa Zdzicho
Ziutek

Postprzez Robi200 » 27 sty 2014, o 21:50

Jeżeli posiedzenie stowarzyszenia odbywa się przy okazji zlotu to nie jest to problem. w żadnym stowarzyszeniu nie ma obowiązku bycia na każdym zebraniu/posiedzeniu. Zwykle podczas takiej posiadówki zatwierdza się zarząd i np budżet oraz inne najważniejsze sprawy dotyczące stowarzyszenia. wtedy wymagane jest tzw kworum (minimalna ilość członków do podejmowania decyzji, nigdy nie jest to 100%, -ustalone w statucie) o większości spraw decyduje zarząd wybrany przez członków, zebrania zarządu zwykle są częściej. Osoby, które chcą mieć wpływ na działanie stowarzyszenia a nie mogą być na posiedzeniu mogą działać przez pełnomocnika (piszę upoważnienie i daję Stefanowi, który jedzie na zlot swoją legitymację, Mam pełne zaufanie do Stafana i on zagłosuje tak jak go poproszę) Oczywiście możliwość takiego głosowania musi zawierać statut. Możliwe jest również głosowanie korespondencyjne (mailowe) w przypadkach, gdy konieczna jest decyzja a nie ma żadnego zlotu a ważna jest decyzja wszystkich. Tu jednak ważna jest dyscyplina. Nie sądzę aby jakiekolwiek stowarzyszenie odbierało ludziom możliwość płacenia składek (należenia do stowarzyszenia) którzy są aktywni ale nie zawsze mają czas na zloty.

Może nie krótko ale rzeczowo, tak powinno się odpowiadać na wątpliwości potencjalnych członków. Nie straszcie ich ani się nie wyśmiewajcie. To byłem ja Wujcio Dobra Rada
Robi200
Forumowicz

Postprzez Marcin125p » 27 sty 2014, o 21:56

tynium napisał(a):I tak Stowarzyszenie ma charakter regionalny / mazowiecki. Choćby ze względu na wymóg uczestnictwa na zlotach i posiedzeniach a jakoś nie wyobrażam sobie tłumu chętnych z wielkopolski, zach-pom czy śląska jadących do Warszawy na zlot za 400-500-600zł...

Spójrz na podpis pod moim avatarem. Jestem jednym z założycieli Stowarzyszenia, a mieszkam w Żukowie Pomorskim - 380 km od Warszawy. Raz w roku mogę sobie pozwolić na przyjemne dwa dni z Fiatami. Z resztą, tak jak poprzednicy pisali, zobacz zdjęcia ze zlotów i poszukaj tablic nie zaczynających się na "W" ;)
Walne zawsze będzie w trakcie zlotu, tak praktykują wszystkie ogólnopolskie kluby. A wycieczka na zlot wcale nie musi kosztować 400-500. Wystarczy znaleźć kogoś z regionu kto chce jechać własnym autem na zlot. Albo wsadzić 4 litery w Polskiego Busa, kupując bilet wcześniej da radę za parę złotych dojechać.
125p...ociech
Żeby życie miało smaczek, raz maluszek, raz kanciaczek :)
forum fiata 125p fiat 125p forum fso 125p forum duży fiat
Marcin125p
Moderator, Założyciel Stowarzyszenia Klub125p

Ranga: ORMO

Postprzez OTRO » 28 sty 2014, o 20:37

Marcin125p napisał(a):
tynium napisał(a):I tak Stowarzyszenie ma charakter regionalny / mazowiecki. Choćby ze względu na wymóg uczestnictwa na zlotach i posiedzeniach a jakoś nie wyobrażam sobie tłumu chętnych z wielkopolski, zach-pom czy śląska jadących do Warszawy na zlot za 400-500-600zł...

Spójrz na podpis pod moim avatarem. Jestem jednym z założycieli Stowarzyszenia, a mieszkam w Żukowie Pomorskim - 380 km od Warszawy. Raz w roku mogę sobie pozwolić na przyjemne dwa dni z Fiatami. Z resztą, tak jak poprzednicy pisali, zobacz zdjęcia ze zlotów i poszukaj tablic nie zaczynających się na "W" ;)
Walne zawsze będzie w trakcie zlotu, tak praktykują wszystkie ogólnopolskie kluby. A wycieczka na zlot wcale nie musi kosztować 400-500. Wystarczy znaleźć kogoś z regionu kto chce jechać własnym autem na zlot. Albo wsadzić 4 litery w Polskiego Busa, kupując bilet wcześniej da radę za parę złotych dojechać.

Z busem to ja osobiście nie polecam . Bo sam już jechałem z Zamościa do Warszawy to tyłek odpada ale na zlot dojechałem ;)
OTRO
Forumowicz

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do DOŁĄCZ DO NAS !!! STOWARZYSZENIE MIŁOŚNIKÓW FIATA 125p !!!