Witaj ! Anonimowy

Daewoo FSO Polonez Caro Plus ołowiano-srebrny 02 vel Zibi

Re: Daewoo FSO Polonez Caro Plus ołowiano-srebrny 02 vel Zib

Postprzez Ćmaga » 22 sie 2016, o 15:37

W zapasowym trucku jest w firmie taka kiera, czasami musze nim jeździć i szlag mnie trafia wkurza mnie ta kiera. Ta zwykla jest dobra, kreci sie leciutko i jest wygodniejsza w trzymaniu
"Do układu smarowania silnika FSO 125p należy stosować rozprowadzany przez CPN wielosezonowy olej silnikowy Selektol Super Plus SE 15W40 lub oleje Selektol Special SD 10W30 lub 20W40":)
Ćmaga
Forumowicz

Postprzez LYsY » 22 sie 2016, o 20:36

A to tego nie rozumiem, bo to jak się kręci zależy głównie od wspomagania. Różnica średnicy przy dość mocnym wspomaganiu Poldolota jest wg mnie do pominięcia. Miałem 1,6GLI ze standardową kierą a teraz mam Kombi z tą koreańską - i różnicy nie widzę. Ba, nawet z tą mniejszą kierownicę, wspomaganie wydaje mi się za mocne, więc mając większą dźwignię wrażenie zamocowanie drążka kierowniczego w maśle jest jeszcze wyraźniejsze :)

Chyba wszystko sprowadza się do kwestii gustu. Klasyczna kiera z Poloneza jest spoko, ta z Trucka też jest spoko. Tylko logo Daewoo jakoś nie pasuje, dlatego się go pozbyłem :mrgreen:

Pozdr
LYsY
“Speed has never killed anyone. Suddenly becoming stationary, that's what gets you.”
- Jeremy Clarkson
LYsY
Forumowicz

Postprzez OLO » 23 sie 2016, o 09:31

Uroda kierownicy od kombi zwalcza bezsenność i zmusza do obserwacji drogi.
OLO
Forumowicz

Poprzednia strona

Powrót do NASZE INNE KULTOWE POJAZDY