Witaj ! Anonimowy

Regulamin forum125p.pl, koniecznie przeczytaj

Regulamin forum125p.pl, koniecznie przeczytaj

Postprzez Administracja » 7 gru 2016, o 14:35

Witamy na forum Polskiego Fiata 125p. Oto kilka zasad-wskazówek dotyczących naszej społeczności.

 1. Osobami decydującymi o sprawach i porządku na tymże forum są Administratorzy.

 2. Forum podzielone jest na działy tematyczne. Umieszczanie postów w nieodpowiednich działach spowoduje przesunięcie ich do przeznaczonych dla nich działów lub nawet całkowite usunięcie.

 3. Nick powinien dobrany być tak, by nie obrażał niczyich uczuć. Niedopuszczalne jest używanie nicków obraźliwych, oraz gorszących.
  Użytkownik forum125p.pl nie może korzystać z dwóch nicków/nazw jednocześnie. Jeśli dany użytkownik chce zmienić nick/nazwę swojego konta powinien poprosić o to Administratora tego forum. Najlepiej poprzez PW.
  Niezastosowanie się do tego punktu będzie skutkowało natychmiastowym usunięciem obu kont

 4. Zgodnie z zasadami powszechnie obowiązującymi w sieci nie zaleca się stosowania na forum wulgaryzmów.
  W skrajnych przypadkach wykropkowane słowa pozwalające wyrazić precyzyjniej stan wzburzenia i emocje mogą być tolerowane, ale absolutnie nie dopuszcza się obrażania innych Użytkowników jakimikolwiek wyzwiskami.

 5. Na forum przyjęło się stosować ogólne zasady dotyczące ortografii, interpunkcji, stosowania dużych liter i składania tekstów.

 6. Nie wolno prowadzić agitacji na rzecz innych for dyskusyjnych, serwisów Internetowych i społecznościowych.

 7. Podpisy, userbary nie mogą zawierać reklam, linków do stron komercyjnych lub być wykorzystywane do promocji czegoś innego niż np. styl życia. Wyjątkiem są reklamy użytkowników, sponsorów forum, które zostały zaakceptowane przez administrację.

 8. Użytkownik forum publikuje swoje komentarze i opinie wyłącznie na własną odpowiedzialność.

  -Drogi użytkowniku jeśli chcesz dodać jakąś treść do swojego istniejącego/wysłanego już postu kliknij przycisk EDYTUJ i uzupełnij swój post. Na edycję swojej wiadomości masz 24h,później musisz poprosić o pomoc Moderatorów lub Administratorów tego forum.
  -Jeżeli chcesz w swoim poście przytoczyć treść którą napisał inny użytkownik tego forum kliknij przycisk CYTUJ, a następnie pod cytowanym zdaniem wpisz treść odpowiedzi. Unikaj w cytatach dużej ilości grafik o sporych rozmiarach, najlepiej usuwaj wszystkie.
  -Prosimy zapoznaj się z narzędziami na forum i nie stosuj linków do zdjęć w dużej ilości, jeśli nie możesz stworzyć miniaturki (szczególnie w Naszych Autach).
  Zabrania się pisania przez tego samego użytkownika postu pod postem.
  Wyjątkiem jest sytuacja kiedy od ostatniego Twojego postu minęło ponad 24h.


 9. Treść każdego postu na tym forum wyraża poglądy i opinie jego autora, a nie Administratorów czy Moderatorów.
  Administracja forum nie ponosi odpowiedzialności za oferty które są prezentowane w działach handlowych przez użytkowników, jednakże jesteśmy gotowi (w pewnym zakresie) pomóc przy rozstrzyganiu sporów między uczestnikami transakcji.

 10. Ochrona własności intelektualnej:
  -Trzeba pamiętać o prawach innych osób- jeśli dodajemy tekst lub ilustrację, należy podać autora i/lub źródło pochodzenia, np. link pod cytatem z innego forum.
  -Teksty i ilustracje zamieszczane na forum są własnością danego użytkownika, ale można z nich korzystać pamiętając o podaniu autora (nicku, nazwiska) lub źródła w postaci linku.
  Każdy użytkownik buduje bazę ogólnodostępnych informacji, ale trzeba uszanować jego wkład pracy.
  Zgodnie z pkt. 8. tego regulaminu Administracja nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne złamanie prawa, a posty które nie będą spełniać standardów mogą być usuwane bez powiadomienia (pkt. 11.).

 11. Administratorzy i moderatorzy mają prawo edytować, blokować, przenosić lub usuwać posty, tematy i fora, edytować lub usuwać posty, sygnatury i podpisy, które naruszają w ich ocenie zasady forum, nie spełniają ich zaleceń lub gdy te działania mają za zadanie poprawę funkcjonowania forum.

 12. Administratorzy i moderatorzy podejmą działania mające na celu usuwanie wszelkich niezgodnych z zasadami i prawem materiałów i postów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie każdej wiadomości.

 13. Jeśli administracja nie cofnie swojej decyzji po wiadomości od autora postu lub tematu, sprawa jest zamknięta i nie podlega dalszym dyskusjom.

 14. Ostrzeżenia i zbanowanie:
  Jeżeli użytkownik narusza zasady opisane w powyższym regulaminie lub administracja tego forum dostrzeże że jego uczestnictwo w forum powoduje niepotrzebne konflikty, Moderator lub Administrator może dać mu ostrzeżenie pisemne, po trzech ostrzeżeniach blokuje się i usuwa konto danego użytkownika.
  Jeżeli Administrator lub Moderator uzna że użytkownik rażąco narusza zasady tego forum lub po prostu jego postawa jest nieodpowiednia może usunąć konto bez poinformowania o tym użytkownika.

 15. Użytkownicy nie mogą używać czerwonego koloru czcionki, nie dotyczy to Administracji tego forum.

 16. Zanim coś napiszesz na forum, przywitaj się w odpowiednim wątku: kliknij tutaj :arrow: http://www.forum125p.pl/viewtopic.php?f=63&t=5.
  Po przywitaniu się będziesz miał możliwość przeglądania całej treści forum i pisania we wszystkich ogólnodostępnych wątkach. W razie problemów piszcie: admin@forum125p.pl, podając nick.

 17. Lokalizacja: wymagane jest podanie rzeczywistego miejsca skąd pochodzi użytkownik. Dzięki temu, lepiej się poznajemy i możemy sobie szybko pomóc.
  Zawsze musi to być przynajmniej jedna czytelna nazwa miejscowości, nie Polska lub sam region/województwo.
  W razie konieczności obok miejscowości mało znanej lub z pospolitą nazwą można zapisać region geograficzno-historyczny, województwo albo większe miasto. Jeśli przebywasz w wielu miejscach i masz taką potrzebę możesz napisać kilka nazw. Wyróżnik tablicy rejestracyjnej nie jest nazwą miejscowości!
  Dla przykładu:
  -Warszawa
  -Leśnica (Opolskie)
  -Pyskowice koło Gliwic
  -Gdańsk, Sopot, Gdynia

  Jeśli w Twoim profilu w polu lokalizacja zamiast poprawnej nazwy miejscowości użyjesz skrótu bądź zamienników, niepoprawnej nazwy miejscowości itd... otrzymasz nagrodę w postaci dołączenia do grupy " Nie wiem gdzie mieszkam" a Twoje uprawnienia będą ograniczały się do działów "Przywitaj się..." oraz "Regulamin Forum" i nie zmieni się to dopóki nie ustawisz swojej poprawnej lokalizacji.

  W innym przypadku konto może być usunięte.

Administracja dołoży wszelkich starań by uczestnictwo w życiu forum było miłe i bezproblemowe. Zależy nam na rozwiązywaniu i załagodzeniu wszelkich konfliktów. Z odrobiną Twojej dobrej woli nasza współpraca będzie się świetnie układać.

Jeśli nie zgadzasz się z tym regulaminem nie musisz być członkiem tego forum i masz możliwość całkowitego usunięcia swojego konta. Rejestrując się, akceptujesz wszystkie jego postanowienia.

Z poważaniem:
Administratorzy i Moderatorzy Forum Fiata 125p
Avatar użytkownika
Administracja
Administrator, Założyciel Stowarzyszenia Klub125p
 
Posty: 66
Dołączył(a): 25 mar 2013, o 09:08
Lokalizacja: Polska

Powrót do Regulamin forum125p.pl, koniecznie przeczytaj

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość