Witaj ! Anonimowy

Fiacik w necie - strony godne polecenia

Fiacik w necie - strony godne polecenia

Postprzez Lotny » 23 mar 2013, o 19:56

Witam.

Chciałem podzielić sie kilkoma adresami stron internetowych które polecam i są sporą dawką informcji o Fiacie.

1. Fiat 125.pl

Kompedium wiedzy, strona lub blog na różne tematy dotyczące Polskiego Fiata.

2. Fiacik.pl

Jest to strona traktująca w większości o Polskim Fiacie 125P, tylko i wyłącznie o modelu powstającym w latach 1968-1974 - zanim do produkcji wprowadzono model MR. Strona poświęcona jest głównie pierwszej wersji licencyjnego auta (produkowanego tylko przez 11 miesięcy) z tego powodu, że takowy samochód występuje w posiadaniu autora niniejszej strony

W galerii na tej stronie jest sporo zdjęc uratowanych klasyków, których na forum nie widziałem.

3. Yellowbahama 125p.pl

Strona poświęcona odbudowie kultowego Fiata 125p „Klasyka”, ma spełniać zadanie podglądu bieżących postepów prac, problemów oraz innych ciekawostek powstałych w trakcie. Witryna jest przeznaczona dla osób interesujących się i ceniących historię Polskiej Motoryzacji w tym Polskiego Fiata 125p z pierwszych lat produkcji 1968-1975r, jeszcze na licencji włoskiej.

4. 125.net

Blog i masa ciekawych zdjęć.

5.125pe oraz 125pe na youtube

125pe - czyli nasza misja.

125pe to pierwszy, najstarszy i jedyny taki projekt artystyczny w Polsce, w Europie i na świecie. Głównym bohaterem naszych działań jest Polski Fiat 125p, czyli pojazd potocznie nazywany przez Polaków - "Dużym Fiatem". Nasza misja to stworzenie unikatowej kolekcji przedmiotów, ubrań, wierszy, form, grafik, filmów i obrazów, które swoim przekazem oddadzą hołd zapomnianej polskiej klasycznej motoryzacji a zarazem będą świadectwem obecnego rozwoju młodych polskich projektantów i produktów. 125pe to grupa skrajnie fanatyczna i prawdziwa w swoich działaniach. Fascynacja Kantem Prostym jest podstawą naszej egzystencji a nasz jedyny redakcyjny samochód to żyjący z nami jak prawdziwy członek rodziny, 39 letni Polski Fiat 125p z silnikiem 1300ccm. 125pe to wybuchowa mieszanka pasji do samochodu z pasją do projektowania graficznego. 125pe to po prostu idea wyższa, którą rozwijamy wraz z każdym nowym fanatycznym dniem. 125pe to nasze największe hobby, to życiowa misja i najlepszy przykład na to, że tylko prawdziwa pasja ma sens i rodzi najsmaczniejsze owoce pracy. Jesteśmy dumni z każdego wdrożonego w życie produktu z logotypem 125pe, który oddajemy w Wasze fanatyczne ręce. Wielu z Was, podobnie jak my sami, czekało na ten dedykowany fanatykom sklep, więc z pełnym szacunkiem i przekonaniem, że robimy to dobrze i po polsku - zapraszmy na kanciaste zakupy!. 125pe to projekt, który nie skończy się nagle i tragicznie jak produkcja polskich aut na Żeraniu. Chcemy na stałe zaistnieć w świadomości fanów polskiej grafiki użytkowej i klasycznej motoryzacji i swoim nieustannym działaniem, z patrolową prędkością dążymy do obranego celu podróży.

6. fiat 125p.com.pl

stronie Polskiego Fiata 125p - kultowego auta PRL. Strona zawiera historię samochodu oraz prywatną galerię tego rodzinnego auta. Poniżej znajdziesz prospekty i krótki opis modelu. Jeśli interesuje Cię tematyka Fiata 125p zapraszam do zapoznania się ze stronę.

Jeśli było to proszę skasować lub przenieść, a jeśli znacie coś czego nie ma, to prosze dopisać.
Ostatnio edytowano 23 mar 2013, o 21:48 przez Lotny, łącznie edytowano 6 razy
"Tyle Fiatów w całym mieście, nie widziałeś tego jeszczeee..."
Lotny
Forumowicz

Re: Fiacik w necie - strony godne polecenia

Postprzez gregory05 » 23 mar 2013, o 20:00

Najbardziej podoba mi się druga pozycja :)
Polski Fiat 125p 72r.
Polski Fiat 125p PICKUP 85r.
Pełny przebieg renowacji aut pod adresem: http://www.yellowbahama125p.pl

Facebook http://pl-pl.facebook.com/yellowbahama125p
gregory05
Forumowicz

Postprzez BORYS » 23 mar 2013, o 20:13

Zapewne kolejnosc byla przypadkowa, ja jednak sugeruje bys przeedytowal post i punkt 3 postawil jako punkt 1.

Jest to najwiekszy chyba zbior informacji o 125p i warto to wskazac.
BORYS
Członek Stowarzyszenia Klub125p

Postprzez Lotny » 23 mar 2013, o 21:23

Już zmieniłem, i dodaje:

Kanał 125pe na You Tube (admin dał do pierwszego postu)
"Tyle Fiatów w całym mieście, nie widziałeś tego jeszczeee..."
Lotny
Forumowicz

Postprzez Spider1986 » 16 kwi 2013, o 09:20

Ja jeżeli mogę coś polecić to stronkę o bardzo fajnym fiacie z mojego miasta mianowicie
www.klasycznyfiat.pl ;)
Spider1986
Forumowicz

Postprzez lpopo » 25 paź 2014, o 21:22

Jeśli już gdzieś było to sorki za zamieszanie a jeśli nie to myślę ,że warto:

http://www.classiccarcatalogue.com/FSO%201968.html
To niesamowite, węgiel? A skąd Pan bierze węgiel?
lpopo
Forumowicz

Postprzez BORYS » 3 mar 2015, o 14:23

marcuss71 napisał(a):Super strony, dzięki tego właśnie szukałem :)

Dobranoc :D
BORYS

Postprzez Miran » 3 mar 2015, o 14:41

To "dobranoc" oznacza ze ktoś został właśnie zbanowany, czy tak dodatkowo śmiecicie?
Obrazek Obrazek
Miran
Forumowicz

Postprzez Seraf » 19 paź 2015, o 21:41

Co prawda nie 125p ale Warszawa pojawiła się w reklamie Mbank gdzie pokazano że silnik od warszawy jest tak drogi że po remoncie warszawy zbrakło Panu na silnik do auta i musiał brać kredyt.

Ciekawe że taki temat pojawił się w reklamie banku.
11xItalia | 3xBusso | 6xLampredi
Seraf
Forumowicz

Postprzez Anatol 125p » 19 paź 2015, o 22:39

Jest jeszcze reklama stihl'a z niebieskim eMeRytem.
Obrazek
Anatol 125p

Następna strona

Powrót do LINKOWNIA