Witaj ! Anonimowy

Linki do ciekawych stron

Re: Linki do ciekawych stron

Postprzez bing17 » 2 paź 2014, o 12:26

Mocno przesadzili z wyceną takiego 125p na 10tyś. ale i tak go szkoda. Ale jeszcze większa szkoda, że ta kurwa która ukradła ten samochód nie zdechła jak ten co ukradł ostatnio 190SL.
bing17
Forumowicz

Postprzez OTRO » 2 paź 2014, o 20:19

dominikcompel napisał(a):Na przestrogę dla wszystkich, którzy bardzo chcą mieć swojego 125p ale nie mają 10 tys. zł Czujecie jak chęć zmienia się w pragnienie? Jak pragnienie w pożądanie? Jak pożądanie w obsesję? Uważajcie na policjantów z Niemiec, oni znają takich jak wy C:

Mrożąca krew w żyłach historia z 2010 r. (po pracy idę założyć drugą kłódkę na garażu - nie chce stracić samochodu wartego pól miliona).

http://www.dziennikbaltycki.pl/artykul/ ... a-material

Widzę że to moje okolice. Na pewno przed wypadkiem był dość nie źle się trzymającym się fiatem.
OTRO
Forumowicz

Postprzez krol1313 » 2 paź 2014, o 20:31

OTRO napisał(a):
dominikcompel napisał(a):Na przestrogę dla wszystkich, którzy bardzo chcą mieć swojego 125p ale nie mają 10 tys. zł Czujecie jak chęć zmienia się w pragnienie? Jak pragnienie w pożądanie? Jak pożądanie w obsesję? Uważajcie na policjantów z Niemiec, oni znają takich jak wy C:

Mrożąca krew w żyłach historia z 2010 r. (po pracy idę założyć drugą kłódkę na garażu - nie chce stracić samochodu wartego pól miliona).

http://www.dziennikbaltycki.pl/artykul/ ... a-material

Widzę że to moje okolice. Na pewno przed wypadkiem był dość nie źle się trzymającym się fiatem.
a na początku lat 90 był by wyklepany i sprzedany na giełdzie a dobre miliony.
- Gadanie! Przegrałem, bo pan miał szczęście!
- Szczęście? Szczęście trzeba umieć sobie zorganizować.
Poker jest sztuką oszustwa, przyjacielu. Graliśmy uczciwie: ty oszukiwałeś, ja oszukiwałem - wygrał lepszy.
krol1313
Forumowicz

Postprzez dominikcompel » 31 paź 2014, o 11:28

Zapraszam na profil: Karetki/Sanitarki 125p na facebooku oraz do dzielenia się wiedzą i zdjęciami na ich temat na mail: sanitarny125p@gmail.com
dominikcompel
Forumowicz

Postprzez BORYS » 31 paź 2014, o 12:42

dominikcompel napisał(a):Efekty pracy ruskich tropicieli

http://www.kievrus.com.ua/pro-mashiny/1 ... -125p.html

Musisz byc chyba Niemcem ze tak piszesz ;)
BORYS
Członek Stowarzyszenia Klub125p

Postprzez bing17 » 31 paź 2014, o 13:17

A jak miał napisać żeby wskazywało, że nie jest Niemcem, a Polakiem ?
bing17
Forumowicz

Postprzez BORYS » 31 paź 2014, o 13:19

bing17 napisał(a):A jak miał napisać żeby wskazywało, że nie jest Niemcem, a Polakiem ?

Nie musisz nawet klikac linka zeby zobaczyc ze domena jest .ua a nie .ru

Nazwanie Ukrainca ruskiem jest rownoznaczne z nazwaniem Ciebie szwabem :)

ehhh ta dzisiejsza mlodziez...
BORYS

Postprzez bing17 » 31 paź 2014, o 13:22

Ja na ten przykład tego nie zauważyłem że jest ua, a nie ru, ale ogarniam o co Ci chodzi. Mam tylko nadzieję, że jak dożyje starości to będę tak spostrzegawczy tak samo jak Ty ;)
Swoją drogą, czy tam aby nie ma Oliwki ?
bing17
Forumowicz

Postprzez dominikcompel » 31 paź 2014, o 13:51

Zawstydziłem się..., cóż zrobić? ja widzę takie wyjścia:
1. Dla tych co wolą jak się coś dzieje: Sami jesteście niemcy! i to przedwojenne. Nic się nie znacie na niczym, co już dawno było zlikwidowane, na fiatach tez się nie znacie!
2. Dla tych co wolą wątki narodowe: Widzę, że się wszyscy szykują na 11 listopada i każdy ma potrzebę ustalenia szybko kto jest Polak prawdziwy, a kto tylko tak się nazywa i z Polską ma wspólnego tyle co nic! Wasza kostka chodnikowa z chińskiego betonu na me ziemie zachodnie nie doleci!
3. Dla tych co wolą teorie spiskowe: Jest ktoś jeszcze, kto naiwnie wieży, że ruscy tropiciele nie podszywają się pod ukraińskich. Ta informacja kosztowała mnie życie (które rychło stracę, mam nadzieję, ze choć enter uda mi się po napisaniu posta wcisnąć) wiec mam nadzieje, że wam to otworzy oczy!
4. Dla tych co myślą, że mnie zdemaskowali: Schlechte! Du nicht hast mich du polnische banditen, polnische fiat klapen-bubu-vlev-benzinen-ha-ha banditen sind! Nein, nein, nein!
5. Dla tych co wolą nudę: A no fakt, nie przyuważyłem...

(mam nadzieję, że ton żartobliwy jest oczywisty, a treści zawarte w niniejszym poście nie obrażają użytkowników tego i wszelkich innych for internetowych oraz mniejszości religijnych, także tych ekstremistycznych. Wszelkie podobieństwa do osób i wydarzeń rzeczywistych są zupełnie przypadkowe).
Zapraszam na profil: Karetki/Sanitarki 125p na facebooku oraz do dzielenia się wiedzą i zdjęciami na ich temat na mail: sanitarny125p@gmail.com
dominikcompel
Forumowicz

Postprzez BORYS » 31 paź 2014, o 14:00

I to jest wlasciwa odpowiedz Dominik! :)
BORYS

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do LINKOWNIA