Witaj ! Anonimowy

Akumulator

Re: Akumulator

Postprzez arnold » 14 lip 2015, o 15:29

To wyrwą go tak że nic nie zostanie. To musieli jacyś z marginesu zrobić, bo nawet złodzieje części wiedzą że akumulator we fiacie jest jaki jest, a popyt jest na duże ppojemności do turbodiesli. Ja osobiście zalozylbym elektrycznego pastucha.
Obrazek

Chętnie pomogę kolegom w sprawach mechanicznych.
forum fiat 125p fiat 125p forum fso 125p forum duży fiat forum polski fiat 125p
arnold
Moderator, Założyciel Stowarzyszenia Klub125p

Ranga: Król Spamu!

Postprzez maciejowski » 14 lip 2015, o 15:33

otwarcie z zewnątrz maski w 125p, to żaden problem. prosty patent na 'poprawę bezpieczeństwa' to wkręcenie śruby zamiast środkowego odboju i nawiercenie pasownego otworu w masce. wtedy już nie da się naciągnąć maski w bok tak, żeby rygiel zamka wyskoczył. do tego ustawić w miarę małą szczelinę między maską a podszybiem.
na otwieranie wnętrza, niewyrobione wkładki na kluczyk i dobrze wyregulowane zamki.
maciejowski
Maruda

Postprzez sidor77 » 15 lip 2015, o 11:39

No widzisz połakomili się. W zimie za... mi 2 aku z ciężarówki w podobny sposób wycinając wszystko nożycami. Teraz podobny sposób tylko że otworzyli auto. Dziwne tylko że nikt nie widział i nie słyszał jak maske podnoszą. Frajerstwo we Wrocławiu się szerzy. Oddał za flache , to mógł zadzwonić to bym mu ją kupił.
Transport Ciężarowy Wrocław w składzie ze 125p ;)
sidor77
Forumowicz

Postprzez OTRO » 15 lip 2015, o 12:31

sidor77 napisał(a):Podpinam się pod ten temat bo bardziej odpowiedniego nie znalazłem a nowego nie będę zakładał. Otóż w weekend w nocy otworzyli mi fiata , maske i wycieli akumulator z klemami na żywca. Pal licho mam nowy , ale właśnie. Czy macie jakieś stare patenty na zabezpieczenie aku przed kradzieżą ? Na pewno w latach 80 coś tam wymyślili. Albo dam dodatkowe obejmy , zmienię nakrętkę pod nietypowy klucz, założę alarm na maskę , schowam w aucie gdzie indziej linkę bo nie chce mi się go wyjmować co chwilę.

akumulator żeby tych czasach żeby ukradli to naprawdę mało spotykane . Jak by mi kradli tak akumulator to bym poszedł na złom kupił zajechany akumulator który wygląda na sprawny i niech sobię kradną. :lol:
Możemy osiągnąć wszystko, czego będziemy chcieli, jeśli tylko znajdziemy w sobie odwagę, aby uwierzyć, ze możemy to osiągnąć. - Ben Feldman
OTRO
Forumowicz

Poprzednia strona

Powrót do ELEKTRYKA