Witaj ! Anonimowy

Brak świateł mijania

Brak świateł mijania

Postprzez rafal86 » 10 sie 2018, o 14:50

Witam. Auto pali jeździ i nadal nie mam świateł mijania. Prześledziłem schematy z forum i mam chyba coś nie tak z instalacja. Tam gdzie powinien dochochodzić do szarych kabli przewód od przekaźnika nic nie ma. Który przekaźnik jest od świateł mijania? Pacjent to fiat z 83 r. wersja C. Czy ktoś może mi pomóc? Jeden zielony przeód luźno wisi ale po podłączeniu nadal świateł nie ma.
Zdjęcie poniżej bezpieczników.
Obrazek
https://images90.fotosik.pl/15/22617c9063e32eb0gen.jpg
Nie sztuką jest kupić nowy samochów. Sztuką jest kupić stary i włożyć w niego całe serce.
rafal86
Forumowicz

Re: Brak świateł mijania

Postprzez ceva » 10 sie 2018, o 16:00

Może pomogą Ci te schematy z książki J. Kowala 1984r. Dla mnie są dość przejrzyste. Praktyka jednak wskazuje że schematy, a rzeczywistość to czasem dwie różne rzeczy...
Obrazek
Obrazek
W twoim Fiacie są już przekaźniki małogabarytowe czy jeszcze te metalowe prostopadłościany?
ceva
Forumowicz

Re: Brak świateł mijania

Postprzez rafal86 » 13 sie 2018, o 08:30

Dzięki Ceva. Ja mam te straego typu w metalowej obudowie. Udało się problem rozwiązać, polegał na tym, że przekaźnik "skleił się" i nie cykał. W bezpiecznikach też trzeba było zrobić porządek. Teraz wszystko działa.
Nie sztuką jest kupić nowy samochów. Sztuką jest kupić stary i włożyć w niego całe serce.
rafal86
Forumowicz

Powrót do ELEKTRYKA