Witaj ! Anonimowy

FSO 125p 1500 '85

Re: FSO 125p 1500 '85

Postprzez OLO » 25 mar 2017, o 08:56

Dla mnie kwadratowa blacha w MRze wygląda jak zdjęta z barakowozu tektura z napisem "BRAK ŚWIATEŁ"
OLO
Forumowicz

Postprzez andrzejaj3 » 25 mar 2017, o 15:11

Marcino napisał(a):
andrzejaj3 napisał(a):Też myślałem nad prostokątem w tym roczniku aczkolwiek obecnie auto ma kwadratową tablice, więc chyba zostaną dziury po niej a ponadto czy znaczek 125p nie będzie przeszkadzał, czy nie trzeba lekko w lewo przesunąć tablicy lub znaczka w prawo? :?

Dziury do mocowania masz w stałych miejscach i pasują pod prostokąt i kwadrat. W tym roczniku masz pas wyprofilowany pod prostokąt. Twoje auto i Ty wybierasz ;)

Biorę prostokątną.

Po za tym jestem w szoku autko było na przeglądzie i wszystko jest ok poza drobnym poceniem ,prawa końcówką drążka i lewy sworzeń wahacza do wymiany. Nieźle jak na auto kupione przez telefon :lol:
andrzejaj3
Forumowicz

Postprzez andrzejaj3 » 29 lis 2017, o 18:54

Dawno nie pisałem, a więc wracając do tematu tablic na tył to jednak mam kwadratową (miała być prostokatna ale brat się pomylił jak rejestrował auto...)

Podczas jednego z pobytów w Polsce zrobiłem wylewkę i postawiłem blaszaka 4mx5m aby na zimę auto miało schronienie i żeby mieć gdzie pracować nad nim ;)

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Obecnie zmagam się z hamulcami z tyłu co chwile jakieś problemy :( Linki ręcznego wymienione, ręczny na zaciskach rozruszany, w końcu kupiłem nowe tłoczki,odpowiedzniki,gumki,sprawdziłem pompę czy nie jest czasem brudna w środku, wymienione przewody z lewej strony z tyłu, mam nadzieję, że koła już nie będą blokowały :/

No i zgłosiłem samochód do programu Samochód Marzeń kupi i zrób, wiem szansa znikoma, ale nic nie zaszkodzi spróbować :D

Obrazek
andrzejaj3
Forumowicz

Postprzez Lampart » 8 gru 2017, o 20:59

Garaż Prima Sort! Tego wskaźnika lądowania nie chcesz się pozbyć? ☺
STOP forumowym napinaczom
Lampart
Forumowicz

Poprzednia strona

Powrót do NASZE AUTA