Witaj ! Anonimowy

Fiat 1973 czerwony ciemny

Re: Fiat 1973 czerwony ciemny

Postprzez marctop83 » 10 cze 2017, o 08:36

Witam!
Korzystając z kilku chwil wolnych znowu coś podłubałem przy panie fiacie.
Postaram się za dwa tygodnie zmyć myjką i jakąś chemią kurz i zalegający w komorze silnika brud.
Lakier też się prosi o woskowanie.
Założyłem pas nabyty na zlocie w Kocku.
Obrazek

Wróciła odmalowana puszka filtra. Malowanie wyszło dobrze, pomijając fakt otwarcia w butli zaworu bezpieczeństwa i wzniesienia tumanu kurzu. Przez to trafiło się kilka ziarenek piasku przyklejonych na wieki wieków. Kolor bliżej nie określony, stała sobie puszka w garażu to pomalowałem. Od razu z lewarkiem i kobyłkami do kompletu w szary jasny.
Obrazek

Wrócił banan, odmalowany na czarno, czekał 3 lata na ponowny montaż. Już się bałem że trafił na złom po porządkach garażowych mojego ojca. Na szczęście znalazł się. Hak holowniczy będzie jak go dorobię to będzie napewno.

Obrazek

Założona ręczna pompka paliwa. Pana fiata odpalam raz na miesiąc paliwko paruje i jak nie podleje gaźnika to akumulator kręci zapale dziś, dziś, dziś, jutroo, jutrooo, pojutrzeeee, popojutrzeeeee i niezapale. Dwa naciśnięcia i słychać jak gaźnik się wypełnia. Raz testowane i działa! Czy się sprawdzi zobaczę w praktyce.

Obrazek

Nadkola niby nic ale ile piachu było bez nadkoli pod błotnikami. Kupione na niedzielnej giełdzie w Żeraniu za 60zł - 4 lata czekały produkcja współczesna.
Obrazek

No i hebel montowany bez przeróbek! Dla bezpieczeństwa i wygody. Jaka to dobrze jak nie muszę zdejmować klemy co miesiąc.
Obrazek
marctop83
Forumowicz

Postprzez Anatol 125p » 21 cze 2017, o 21:59

Zakup wieszaki do pasów.
Obrazek
Anatol 125p
Członek Stowarzyszenia Klub125p

Postprzez marctop83 » 18 kwi 2018, o 18:06

Obrazek

Obrazek

Wybudzony ze snu zimowego. W międzyczasie poprawione na nowo zaciski hamulcowe.
marctop83
Forumowicz

Poprzednia strona

Powrót do NASZE AUTA