Witaj ! Anonimowy

Fiat 125p 81' Dark Blue i Ja

Re: Fiat 125p 81' Dark Blue i Ja

Postprzez Szosi » 28 cze 2016, o 13:29

OTRO napisał(a):Mam nadzieje że wciągną ci przewody hamulcowe , pedał gazu . Przed nałożeniem lakieru i podkładu .

labik napisał(a):Widzę że robią na "odpierdol". Nic nie porozbierane. Będą się pier...lić z oklejaniem zamiast w max 1 dzień rozebrać do do ostatniej śrubki. Ślady lakieru na 100% będzie widać na nie zdemontowanych elementach.
Ogólnie dziadostwo.

Spokojnie. Jak pisałem zdjęcia były robione chwilę po myciu auta, bo całe było zasyfione. Dalej wszystko miało być zdejmowane, ogarnięte i dopiero polakierowane. W piątek mam nadzieję zobaczyć efekty. Zatem proponuję chwilę wstrzymać się z osądem.
Zakonserwowany w "125pe".
Szosi
Forumowicz

Postprzez Marcin125p » 28 cze 2016, o 14:00

Lepiej niech za wcześnie osądzają, niż później płakać że spitolone ;)
Nikt złośliwe tego nie pisze. Mam nadzieję.
125p...ociech
Żeby życie miało smaczek, raz maluszek, raz kanciaczek :)
forum fiata 125p fiat 125p forum fso 125p forum duży fiat
Marcin125p
Moderator, Założyciel Stowarzyszenia Klub125p

Ranga: ORMO

Postprzez OTRO » 28 cze 2016, o 14:08

Marcin125p napisał(a):Lepiej niech za wcześnie osądzają, niż później płakać że spitolone ;)

Ja lubię jak ktoś komentuje , bo wiem że robię żle i należy poprawić, Np jak z klockami. ;)
OTRO
Forumowicz

Postprzez Szosi » 28 cze 2016, o 14:32

OTRO napisał(a):
Marcin125p napisał(a):Lepiej niech za wcześnie osądzają, niż później płakać że spitolone ;)

Ja lubię jak ktoś komentuje , bo wiem że robię żle i należy poprawić, Np jak z klockami. ;)

Zgadza się. Ja też nie chowam zdjęć i jak pisałem już przy wcześniejszych postach - jestem wdzięczny za wszelkie komentarze. Dzięki nim mam o co zapytać jak jadę oglądać postępy prac. I raczej jestem ostatni, któremu zależy na sp**olonej robocie. ;)

A może ma ktoś ochotę ze mną się przejechać pod Wyszków i popatrzeć life? Zapraszam jak coś :)
Zakonserwowany w "125pe".
Szosi
Forumowicz

Postprzez bing17 » 28 cze 2016, o 15:04

Zapytaj się proszę (jest to pytanie, nie krytyka), dlaczego auto nie zostało wypiaskowane, szczególnie mówię o podłodze i komorach.
bing17
Forumowicz

Postprzez labik » 28 cze 2016, o 15:48

Oczywiście ja też nie pisałem aby krytykować ale po to właśnie abyś nie wyrzucał pieniędzy w błoto.
popatrz np w moim wątku jak wygląda komora przygotowana do lakierowania.
viewtopic.php?f=3&t=4567&start=80#p79700
Nie że się chwale ale po co masz się wstydzić otwierać maskę na zlocie.
Dotyczy to zresztą innych podzespołów bo nie wierzę że można wszystko dokładnie poobklejać.
Fiat 125p - Każdy chce go mieć, wielu może go nabyć, nie wielu ma takiego jakiego chce, garstka może się nimi cieszyć ... kochają go tacy jak ja.
labik
Forumowicz

Postprzez hubertm » 28 cze 2016, o 23:18

Dobry wieczór wszystkim

pozdrawiam kolegów tych co wiedzą ,że robimy dziadostwo macie racje
-samo dziadostwo
1.czy kolega l... wie jaki jest pesos na ten projekt ---bo tak rozdaje te dni jeden w ta jeden w tamta może zamiast się mondralować to by sie zapytał kolegi może go jakoś wesprzeć po mimo tego iz ten samochod to byłą kompletna porażka nikt sie tego nie spodziewał aż do momentu rozebrania

ja sam dokładam sobie roboty typu wyjecie silniki i wiele innych

ale nie jestem instytucja darmowa też mam rodzine i wiele innych tematów nie będe zapier... za darmo

a co do tego jak i co bedzie umalowane w srodku to popatrz na swoje mocowanie górne amortyzatorów przednich ,,,ups zapodkładowane ---- teraz pewnie napiszesz a co tam przecierz je wymieniłem na nowe bo tamte były sparciałe np .. tak wiec nie prowadz zbednej debaty

jak dla mnie za taka kase jaka sie zgodziłem samochód bedzie przyzwoicie ogarnięty z tego co było

jak komuś nie leży super

może podarowak loledze tyska albo dwa On napewno chetnie przyjmie ,wtedy wymieni przewody wypiaskujemy zawieche damy do proszku reszte do ocynku , ja niestety wiem jak to powinno wygladać ale cos za cos ustalenia pocztkowe były co i za ile ,,,reszta w kolejnych latach ....

a na koniec powiem ,ze jest pomalowany a komora pędzelkiem
hubertm
Forumowicz

Postprzez maciejowski » 29 cze 2016, o 00:03

już na zdjęciach z 2 strony tematu, że to jest mina i jak się ruszy, to będzie tylko gorzej.
po drugie nie wmawiaj nam, że to jest porządny remont. może jest wzglednie porządny biorąc pod uwagę relację cena-jakość, ale na pewno nie jest wzorem do naśladowania.
maciejowski
Maruda

Postprzez szprycha » 29 cze 2016, o 05:47

Zgadzam się z hubertm my widzimy to na forum, że jak ma być remont to konkretny, a jak zrobić konkretny remont bez funduszy? Więc nie ma co narzekać na jakość pracy, bo wg mnie jest tu włożone dużo pracy, a Fiat to niezła pułapka. Nie oszukujmy się ale większości z nas nie stać na konkretny remont w firmie tak jak powinno być, albo po prostu jest to póki co jeszcze nieopłacalne. Mam znajomego co restauruje mercedesy z lat 50, jakość remontu i aut jest świetna, tyle tylko że jedyni odbiorcy to obcokrajowcy operujący w innej walucie, bo którego normalnego Polaka stać kilkaset tyś zł na remont samochodu. Tak więc jeżeli coś jest rażące to rozumiem powiedzieć, nie rób tak itp. ale jeżeli chodzi o rzeczy typu czemu nie wypiaskowane albo nie zdemontowany osprzęt to owszem można wymagać ale prędzej wymagałbym od kogoś co sam sobie dłubie i ma na wszystko czas i może sobie poczekać, odłożyć parę zł co jakiś czas, niż od wstawienia do zakładu gdzie robią za Ciebie całą robotę za parę złotych. Cieszmy się, że na jakiś czas Fiat jest uchroniony od zagłady, nie wymagajmy żeby każdy remont Fiata na forum był na grubo, bo niedługo nie będzie komu pisać dopóki nie rozbierze całego Fiata, nie wypiaskuje i zrobi tak jak powinno być. Pozdro :D
Polski Fiat 125p zielony groszek '80r --> 2,9 VR6
Polski Fiat 125p Kombi '81r
FSO Polonez Caro '96r
szprycha
Forumowicz

Postprzez hubertm » 29 cze 2016, o 07:17

nawet nie chce mi się komentować tego dalej

uważam ,że osiągnęliśmy kompromis po miedzy kasą a praca --i będzie 125p

a jak to powinno być zrobione i ile powinno kosztować wiem bo przerabiam to na co dzień

https://www.facebook.com/Car-Doctor-War ... 000818753/

i teraz pasowało by poskładać ocynki ,proszki i fundusze.....b r a k .....
hubertm
Forumowicz

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do NASZE AUTA