Witaj ! Anonimowy

Brązowy Fiat 77' z pomorza

Re: Brązowy Fiat 77' z pomorza

Postprzez BORYS » 3 lut 2019, o 16:57

bing17 napisał(a):Zgłosiłeś reklamacje ?

Podejrzewam ze nie.
Tak jak i ja nie zglaszalem reklamacji tylko wszystkim ktorzy maja zamiar tam oddac most mowie jakie mialem doswiadczenia. Jezeli by to bylo jeden raz to kazdemu sie moze zdarzyc i faktycznie reklamacja by mogla zalatwic sprawe, tu jednak mamy doczynienia z partactwem, tak ostatnio powszechnym, niestety.

Nie polecam regenerowania mostow w Czestochowie.
BORYS
Forumowicz

Re: Brązowy Fiat 77' z pomorza

Postprzez Szosi » 4 lut 2019, o 14:46

OTRO napisał(a):
Szosi napisał(a):W kwestii regeneracji mostu to nie polecam usług Pana, co na olx się ogłasza (Częstochowa). Zapłaciłem 1100 zł za most z półosiami, co hulało jeden sezon. W mojej ocenie należy szukać innego eksperta lub też brać używki jeśli zakup nowego nie wchodzi w grę (wszyscy widzimy, co się dzieje na rynku części). Pozdrawiam Szosi

Dużo przejechałeś na tym moście ?

Jak pisał Kłysek - nie, niewiele.

bing17 napisał(a):
Szosi napisał(a):W kwestii regeneracji mostu to nie polecam usług Pana, co na olx się ogłasza (Częstochowa). Zapłaciłem 1100 zł za most z półosiami, co hulało jeden sezon. W mojej ocenie należy szukać innego eksperta lub też brać używki jeśli zakup nowego nie wchodzi w grę (wszyscy widzimy, co się dzieje na rynku części). Pozdrawiam Szosi

Zgłosiłeś reklamacje ?

Nie zgłaszałem (być może powinienem, ale nie zrobiłem tego).
Zakonserwowany w "125pe".
Szosi
Członek Stowarzyszenia Klub125p

Poprzednia strona

Powrót do NASZE AUTA