Witaj ! Anonimowy

plasti dip na fiata

Re: plasti dip na fiata

Postprzez Anatol 125p » 21 sty 2015, o 21:13

Kup zdrowego,lub do lekkich poprawek lakierniczych.Zrób mechanikę i to będzie najlepsze wyjście.
Obrazek
Anatol 125p
Członek Stowarzyszenia Klub125p

Postprzez czochu » 21 sty 2015, o 21:35

Ajajaj, nikt mnie nie rozumie :D
Ogarnąłem, robię tak jak mi radzicie - polakieruję jakimś lakierem, taniej wyjdzie - super sprawa.
ALE pytanie teraz dotyczy tego, czy warto dorzucić parę złotych i kupić np. http://www.elakiery.pl/prod/111,1310,19 ... mat-matowy
czy kupować to co tam Pan jakiś polecił za 30zł/litr?
Pozdrawiam.
czochu
Forumowicz

Postprzez bing17 » 21 sty 2015, o 21:55

Zrób tak. Poszukaj kogoś kto ma 125p i Cię przewiezie albo da poprowadzić. Porównaj sobie to z samochodem na jakim uczysz się jeździć, autem rodziców, brata itd. i sobie porównaj. To są specyficzne auta, moim zdaniem to tym autem jeździ się fajnie, ale Tobie np. może to nie pasować. Jeżeli nadal będziesz miał zajawkę na to auto to poszukaj auta jak najzdrowszego blacharsko, bo to jest w nich najważniejsze, mechanika jest prosta i niezbyt droga, a blacharka zawsze swoje kosztuje, szczególnie jak nie chcesz drutować. Jak już będziesz miał swojego to dopiero podejmij decyzję na temat zmian w nim, pamiętaj, że jeżeli będziesz chciał go ewentualnie odsprzedać to będzie Ci dużo trudniej sprzedać go umalowanego jakkolwiek w czarny mat. Masz jakieś pytania co do tych aut, znajdziesz jakiegoś i będziesz potrzebował pomocy w ocenie stanu to pisz na tym forum, my Ci pomożemy :)
bing17
Forumowicz

Postprzez czochu » 21 sty 2015, o 22:17

Pierwsze autko będzie, nie kupuję żeby zarobić/zamrozić pieniążki, chcę pojeździć autem o jakim marzę - ale dzięki za wskazówkę z tym malowaniem.
czochu
Forumowicz

Poprzednia strona

Powrót do TUNING