Witaj ! Anonimowy

Z bólem serca. Moja perełka 125p !.6d Rarytas

Z bólem serca. Moja perełka 125p !.6d Rarytas

Postprzez Jack007 » 27 lis 2017, o 00:31

Witam posiadam Fiata 125p z zamontowanym silnikiem diesla 1.6 wolnossący silnik i układ napędowy pochodzi z Dużego fiata posiadam dokumentacje która to potwierdza sytuacja zmusza mnie do sprzedaży. Samochód wymaga wkładu finansowego silnik odpala karoseria do poprawek tragedii nie ma posiadam wiele części nowych które dorzucę do samochodu jeśli się zdecyduję na sprzedaż . Chciałem zapytać o realną kwotę jaką mogę otrzymać za auto czy sprzedawać z jednostką napędową czy bez . Niestety nie posiadam aktualnych zdjęć jedynie filmik z ostatniego odpalania który nagrał znajomy https://web.facebook.com/jakub.drozniak ... =2&theater
Jack007
Forumowicz

Re: Z bólem serca. Moja perełka 125p !.6d Rarytas

Postprzez klysek1 » 27 lis 2017, o 21:10

Za 500 zł mogę przygotować wycenę tego pojazdu.
klysek1
Forumowicz

Postprzez maciejowski » 27 lis 2017, o 23:14

za 500zł mogę kupić ten pojazd.
maciejowski
Maruda

Postprzez Anatol 125p » 27 lis 2017, o 23:59

6d to ma sześć drzwi?? Znaczy jamnik z silnikiem vw??

:mrgreen:
Obrazek
Anatol 125p
Członek Stowarzyszenia Klub125p

Postprzez klysek1 » 28 lis 2017, o 07:01

maciejowski napisał(a):za 500zł mogę kupić ten pojazd.

No to idealnie. Ja za 500 zrobię wycenę na 500.
Problem z głowy.
klysek1
Forumowicz

Postprzez fiatolot » 28 lis 2017, o 11:23

Jack007 napisał(a):Witam posiadam Fiata 125p z zamontowanym silnikiem diesla 1.6 wolnossący silnik i układ napędowy pochodzi z Dużego fiata posiadam dokumentacje która to potwierdza sytuacja zmusza mnie do sprzedaży. Samochód wymaga wkładu finansowego silnik odpala karoseria do poprawek tragedii nie ma posiadam wiele części nowych które dorzucę do samochodu jeśli się zdecyduję na sprzedaż . Chciałem zapytać o realną kwotę jaką mogę otrzymać za auto czy sprzedawać z jednostką napędową czy bez . Niestety nie posiadam aktualnych zdjęć jedynie filmik z ostatniego odpalania który nagrał znajomy https://web.facebook.com/jakub.drozniak ... =2&theater

Zrób zdjecia i wystaw z cena do negocjacji na fb stronach sprzedazy tak bedzie najszybciej z okresleniem jego wartosci.
fiatolot
Forumowicz

Postprzez mardom89 » 2 gru 2017, o 04:49

fiatolot napisał(a):
Jack007 napisał(a):Witam posiadam Fiata 125p z zamontowanym silnikiem diesla 1.6 wolnossący silnik i układ napędowy pochodzi z Dużego fiata posiadam dokumentacje która to potwierdza sytuacja zmusza mnie do sprzedaży. Samochód wymaga wkładu finansowego silnik odpala karoseria do poprawek tragedii nie ma posiadam wiele części nowych które dorzucę do samochodu jeśli się zdecyduję na sprzedaż . Chciałem zapytać o realną kwotę jaką mogę otrzymać za auto czy sprzedawać z jednostką napędową czy bez . Niestety nie posiadam aktualnych zdjęć jedynie filmik z ostatniego odpalania który nagrał znajomy https://web.facebook.com/jakub.drozniak ... =2&theater

Zrób zdjecia i wystaw z cena do negocjacji na fb stronach sprzedazy tak bedzie najszybciej z okresleniem jego wartosci.

Ty to tak serio? Internetowi ratownicy i reszta co zawsze kwituje ze "wincyj juz tego nie bedzie" i "dałbym 13tys ale akurat takiego nie potrzebuje" (specjalne pozdrowienia dla Borysa ;) ), ma byc odnośnią co do wyceny??
FSO Polonez C 83' L54 1500OHV"Władek"
Niewiadów N126e 84'
FSO 125p 88' L87 1.6 GSi "Kulfon"
FSO Polonez ATU 98' 74e 1.6 GSi"Sylweriusz"
forum fiat 125p forum fso 125p klub 125p
mardom89
Moderator, Założyciel Stowarzyszenia Klub125p

Postprzez fiatolot » 2 gru 2017, o 11:23

mardom89 napisał(a):
fiatolot napisał(a):

Ty to tak serio? Internetowi ratownicy i reszta co zawsze kwituje ze "wincyj juz tego nie bedzie" i "dałbym 13tys ale akurat takiego nie potrzebuje" (specjalne pozdrowienia dla Borysa ;) ), ma byc odnośnią co do wyceny??

mardom89 godzina 4:49 ???
fiatolot
Forumowicz

Powrót do FORUM OGÓLNE