Witaj ! Anonimowy

SŁABE PODŚWIETLENIE ZEGARÓW ( TERMOMETR)

Re: SŁABE PODŚWIETLENIE ZEGARÓW ( TERMOMETR)

Postprzez krol1313 » 21 maja 2015, o 18:19

bruns napisał(a):
krol1313 napisał(a):Brak edycji

Znalazłem ledy , pasujące kształtem jak żarówka 2W.
Mam pytanko, żarówki ledowe mają 4W i nie będą za mocne do podświetlenia zegarów w sensie czy nie stopią obudowy?

Ktoś Ci głupot nagadał . Pewnie są to ledy które według opisu odpowiadają żarówkom 4W , a nie są mocy 4 W
Led o mocy 4W to już może być do świateł do jazdy dziennej , bo odpowiada mniej wiecej żarówce 30 W i wymaga radiatora do chłodzenia .

Dokładnie, poszedłem jeszcze raz i lukam, budowa i kształt to samo co żarówka 2W-4W, taka jak stosowane w podświetleniu we Fiacie.
To co zakładać je bez problemu i bez obawy że coś mogło by się stopić?
- Gadanie! Przegrałem, bo pan miał szczęście!
- Szczęście? Szczęście trzeba umieć sobie zorganizować.
Poker jest sztuką oszustwa, przyjacielu. Graliśmy uczciwie: ty oszukiwałeś, ja oszukiwałem - wygrał lepszy.
krol1313
Forumowicz

Postprzez bruns » 21 maja 2015, o 19:52

Zakładaj śmiało ! Ledy do podświetlenia mają tak mały pobór prądu że nawet lekko letnie się nie robią , nie mowiąc o jakimkolwiek grzaniu i topieniu , Po prostu są zimne .
Na pytania techniczne dotyczące 125p odpowiadam wyłącznie na forum .
bruns
Forumowicz

Postprzez krol1313 » 21 maja 2015, o 19:55

bruns napisał(a):Zakładaj śmiało ! Ledy do podświetlenia mają tak mały pobór prądu że nawet lekko letnie się nie robią , nie mowiąc o jakimkolwiek grzaniu i topieniu , Po prostu są zimne .

Dzięki:)
Poker jest sztuką oszustwa, przyjacielu. Graliśmy uczciwie: ty oszukiwałeś, ja oszukiwałem - wygrał lepszy.
krol1313
Forumowicz

Postprzez emilek683 » 7 lis 2017, o 21:41

Pokażesz te ledy? Jakiś dokładniejszy opis bo mam ten sam problem jak Ty i chcę dokupić takie żarówki ale nie wiem jak się nazywają i jak je nazwać w sklepie. I one chyba nie są dwie tylko 4 w takich uchwytach montowanych od tyłu obracanych.
emilek683
Forumowicz

Postprzez krol1313 » 8 lis 2017, o 19:57

emilek683 napisał(a):Pokażesz te ledy? Jakiś dokładniejszy opis bo mam ten sam problem jak Ty i chcę dokupić takie żarówki ale nie wiem jak się nazywają i jak je nazwać w sklepie. I one chyba nie są dwie tylko 4 w takich uchwytach montowanych od tyłu obracanych.

Ledy to szajs, powróciłem do żarówek T2 4 W i jest jak ręką odjął.
krol1313
Forumowicz

Poprzednia strona

Powrót do WNĘTRZE