Witaj ! Anonimowy

Wentylator chlodnicy

Wentylator chlodnicy

Postprzez Simon_125 » 19 lip 2016, o 23:21

Witam. Mam zapytanie odnosnie wentylatora chlodnicy a w zasadzie tego elektromagnesu. W jaki sposob sprawdzic czy dziala (gdzies cos zmostkowac, podac napiecie czy przelaczyc)? Czy jesli zajdzie koniecznosc regulacji to trzeba wyjmowac chlodnice?
Simon_125
Forumowicz

Re: Wentylator chlodnicy

Postprzez arnold » 20 lip 2016, o 20:12

W chłodnicy jest włącznik termiczny. Trzeba zewrzeć oba przewody. Jeśli się nie sklei to sprawdź czy jest napięcie. Ale najbardziej prawdopodobnie szczotka na końcu drugiego kabla padła, lub kabel się złamał.

Do regulacji przerwy trzeba zdjąć chłodnicę. Przynajmniej lepiej to zrobić. Na pewno tunel. Na początku lepiej sprawdzić przerwę bo może nie trzeba grzebać.
Obrazek

Chętnie pomogę kolegom w sprawach mechanicznych.
forum fiat 125p fiat 125p forum fso 125p forum duży fiat forum polski fiat 125p
arnold
Moderator, Założyciel Stowarzyszenia Klub125p

Ranga: Król Spamu!

Postprzez mastah22 » 11 wrz 2016, o 16:18

Skonczyla mi sie ta szczotka. Próbujac ja zdemontować rozpadło sie wszystko. Ktos wie gdzie taka dostac?
125p
Audi 100
mastah22
Forumowicz

Postprzez krol1313 » 11 wrz 2016, o 18:34

mastah22 napisał(a):Skonczyla mi sie ta szczotka. Próbujac ja zdemontować rozpadło sie wszystko. Ktos wie gdzie taka dostac?

Najpierw ubliżasz a teraz potrzebujesz łaski, przecież jesteś najmądrzejszy i masz największą wiedzę.
Głupie pytanie-głupia odpowiedź- w sklepie i allegro,olx, sprzedajemy i takie tam.
- Gadanie! Przegrałem, bo pan miał szczęście!
- Szczęście? Szczęście trzeba umieć sobie zorganizować.
Poker jest sztuką oszustwa, przyjacielu. Graliśmy uczciwie: ty oszukiwałeś, ja oszukiwałem - wygrał lepszy.
krol1313
Forumowicz

Postprzez arnold » 11 wrz 2016, o 19:19

A Ty nie musisz komentować i wyciągać królika z kapelusza, bo Tobie też po mądrościach zdarza się coś potrzebować zamiast użyć głowy.
Obrazek

Chętnie pomogę kolegom w sprawach mechanicznych.
forum fiat 125p fiat 125p forum fso 125p forum duży fiat forum polski fiat 125p
arnold
Moderator, Założyciel Stowarzyszenia Klub125p

Ranga: Król Spamu!

Postprzez jurek_j » 11 wrz 2016, o 20:31

http://www.metal-tech.pl/pl,onas.html

Kiedyś wpadła mi taka szczotka firmy, której adres znajduje się powyżej. Ale czy oni dalej to produkują, albo przynajmniej mają na stanie magazynowym, pojęcia nie mam.
jurek_j
Forumowicz

Postprzez mastah22 » 12 wrz 2016, o 23:14

krol1313 napisał(a):
mastah22 napisał(a):Skonczyla mi sie ta szczotka. Próbujac ja zdemontować rozpadło sie wszystko. Ktos wie gdzie taka dostac?

Najpierw ubliżasz a teraz potrzebujesz łaski, przecież jesteś najmądrzejszy i masz największą wiedzę.
Głupie pytanie-głupia odpowiedź- w sklepie i allegro,olx, sprzedajemy i takie tam.

Nie ma problemu, Twoje łaski nie potrzebuje, zupełnie nie mam pojecia po co zabierasz głos skoro nie masz nic do dodania. Ba nawet nie potrafisz konstruktywnie skrytykować...

Dziekuje Jurek za namiar, na spokojnie być może ktoś kiedyś trafi w jakims sklepie, a tym czasem jutro zadzwonie z zapytaniem.
125p
Audi 100
mastah22
Forumowicz

Powrót do UKŁAD CHŁODZENIA