Witaj ! Anonimowy

Chłodnica - remont

Chłodnica - remont

Postprzez IMPORT » 22 lut 2012, o 22:11

Olo napisał(a): Witam! Chciałbym odnowić moją chłodnicę. Jest szczelna (aż dziw..) Natomiast wygląda... Hmm. No, niezbyt ciekawie. Chciałbym ją odnowić - pomalować. Wiadomo takie fragmenty Obrazek to prosta sprawa, papierek ścierny i czarny spray połysk i już.

Ale jak oczyścić ten fragment? Obrazek Druga kwestia to czy jak pomaluję ten fragment, to czy ona nie zacznie się gotować? Dwa, czy farba nie zacznie się łuszczyć?

Czy ktoś się tym zajmował, robił coś takiego?

Pablo 92 Wysłany: Wto Maj 05, 2009 4:54 pm Temat postu:
nie lepiej kupić nową? ja mam w dobrym stanie, nie cieknie za 2 dyszki ci dam

Olo Wysłany: Wto Maj 05, 2009 5:28 pm Temat postu:
A jak wygląda? bo jeśli jak moja to mały sens . Moja też nie cieknie, tylko wygląda jak wygląda.. A chciałbym, żeby po otworzeniu maski nie straszyła ludzi:) Dlatego chcę ją pomalować.

JaSTRZaB Wysłany: Wto Maj 05, 2009 6:05 pm Temat postu:
namocz ją w kwasku cytrynowym woda ! zostaw ja na jakieś 2 godziny przemyj czysta woda będzie lalunia

Pablo 92 Wysłany: Wto Maj 05, 2009 6:26 pm Temat postu:
wygląda bardzo dobrze, żadnych wgniotek ani nic

Olo Wysłany: Wto Maj 05, 2009 6:40 pm Temat postu:
Pablo, to nic nie rób z nią, a ja wypróbuję sposób Jastrzębia. Dam znać jaki jest efekt za parę dni.

Pablo 92 Wysłany: Wto Maj 05, 2009 6:53 pm Temat postu:
oki

wilk Wysłany: Sro Maj 06, 2009 12:15 pm Temat postu:
temat na czasie z chlodnica mam podobnie jak Olo wiec bede odnawial chlodnice i oslone wiatraka wiec czekam na efekty patentu Jastrzebia

Olo Wysłany: Pią Maj 08, 2009 5:28 am Temat postu:
Panie i panowie! Proszę o cierpliwość. Dopiero w weekend się zajmę chłodnicą (brak czasu).

Olo Wysłany: Nie Maj 10, 2009 5:29 pm Temat postu:
Niestety, nie wykonałem operacji. Gdy niosłem ją do łazienki wgniotłem klamką żeberka i się dziursko zrobiło.. Pablo - Twoja chłodnica jest fiatowska czy polonezowska?

Pablo 92 Wysłany: Nie Maj 10, 2009 5:55 pm Temat postu:
z silnika polonezowego ale czy one się czymś różniły?

Olo Wysłany: Pon Maj 11, 2009 7:09 am Temat postu:
Najprościej to tym, że fiatowska przylegała do wzmocnienia a polonezoska była "wpuszczona" w te wzmocnienie. No i korkiem, pierwsza miała na górze a druga na krodźcu (czy jak to się pisze).

Pablo 92 Wysłany: Pon Maj 11, 2009 11:57 am Temat postu:
ja nie mam wpuszczanej,korek miałem na chłodnicy (jak dobrze pamiętam)

Dodane po 4 minutach:

a jednak nie...

ale jak chcesz to mogę ci dać gumowe przewody od niej to wg. mnie powinno pasować

Olo Wysłany: Pon Maj 11, 2009 6:59 pm Temat postu:
Pablo - Jeśli to jest ta chłodnica co na fotce to ja ją chcę. Bo właśnie ona jest wpuszczana.

Pablo 92 Wysłany: Pon Maj 11, 2009 7:46 pm Temat postu:
ta na fotce to mój fiat 2 dnia zakupu więc to ta

Olo Wysłany: Czw Maj 14, 2009 3:31 pm Temat postu:
Sorry, że tak długo! Zapieprz ogromny mam. Chłodnicę właśnie sprzedałeś Tylko muszę znaleźć firmę, do której to Byś mi wysłał Proszę Cię jeszcze o parę dni cierpliwości. Wyslij mi jak możesz na PW lub mail nr konta, dobra? Pieniążki i dane do wysyłki wyślę Ci w przyszłym tygodniu, ok? Sorry jeszcze raz, że tak długo?
IMPORT
Forumowicz

Ranga: Najmądrzejszy

Powrót do UKŁAD CHŁODZENIA