Witaj ! Anonimowy

wyciek płynu chłodniczego

wyciek płynu chłodniczego

Postprzez IMPORT » 22 lut 2012, o 22:08

radekz Wysłany: Nie Lut 08, 2009 5:14 pm Temat postu:
ponownie mam problem wyciek zlokalizowałem z (zgodnie z ilustracją w książce fso) z piasty koła pasowego tzn między kołem pasowym a wentylatorem.Ciekawe jest to że kapie przy postoju przy zapalonym silniku próbowałem długo nie kapie w ogóle.Ja zauważyłem że sa na tej piaście jakieś oryginalne dwa bolce i właśnie z jednego cieknie,pytanie moje co robić wymienić?

Dodane po 1 minutach:

zapomniałem dodac silnik 1500 fiatowski, 1989r. przebieg 49tys. km od nowości

JaSTRZaB Wysłany: Nie Lut 08, 2009 9:38 pm Temat postu:
z tego co się domyślam piszesz o pompie wody w tym przypadku widzę tylko wymianę na nowa

ujban88 Wysłany: Pon Lut 09, 2009 8:09 am Temat postu:
wymień pompe wody

radekz Wysłany: Pon Lut 09, 2009 9:10 pm Temat postu:
kupić z elektromagnesem czy samą?
elektromagnes mam dobry ale czy nie będzie problemu z przełożeniem potem mojego elektromagnesu do nowej pompy?dajcie znać,jeszcze gdzie na śląsku kupić może ktoś wie bo jak nie to pozostaje allegro

Pablo 92 Wysłany: Wto Lut 10, 2009 7:23 pm Temat postu:
ja mam sprawną pompę do sprzedania z czym tam bedziesz chciał

fiacik125p Wysłany: Pią Lut 20, 2009 11:45 am Temat postu:
pompa wodna idzie ta sama od poloneza bo sam taka załozylem chula pieknie

wilk Wysłany: Nie Lis 22, 2009 6:18 pm Temat postu:
aby nie zakladac nowego tematu podepne sie pod ten a mianowicie, mam do wymiany pompe wodna i mam juz nowa bez kola pasowego, czy jest jakis patent na sciagniecie go ze starej pompy czy jest to element nierozbieralny ?? bo cos mi sie wydaje ze bylo to polaczone chyba na jakiejs prasie i za cholere nie chce zejsc

polmen Wysłany: Nie Lis 22, 2009 7:29 pm Temat postu:
musi żejść porządny niebut, albo sciągacz do łożysk i schodzi

wilk Wysłany: Pon Lis 23, 2009 1:15 pm Temat postu:
no wlasnie probowalem sciagaczem do lozysk i pogiolem cale kolo pasowe ;/

beny Wysłany: Pon Lis 23, 2009 2:17 pm Temat postu:
Moze to i malo blyskotliwa uwaga, ale skoro juz je pogiales, to nie ma sensu dalej sie z nim meczyc, bo pozytku z niego nie bedzie Tylko pytanie co z ta nowa... Tak na chlopski rozum - skoro kupiles nowa BEZ kola, tzn., ze da sie je od siebie oddzielic, a skoro da sie to zrobic, to wyprawa na najblizszy szrocik i szukamy, szukamy... Moze Twoja byla jakos wyjatkowo zapieczona

wilk Wysłany: Pon Lis 23, 2009 2:47 pm Temat postu:
tak tak bede szukal nowego kola pasowego , tylko na przyszlosc wolal bym wiedziec co i jak aby nastepnego nie spie... czyli na pewno da sie zciagnoc elektromagnes z czpienia pompy tak ??

Frycoo Wysłany: Pią Lis 27, 2009 7:46 pm Temat postu:
Da się na pewno, ja ściągałem w imadle za pomocą dwóch raczków. Żeby łatwiej poszło - możesz wcześniej zagrzać elektromagnes.

wilk Wysłany: Wto Gru 01, 2009 2:41 pm Temat postu:
eee dobra tamtego juz nie ma co rozbierac , a w miedzy czasie skombinowalem pompe z poldacza 1.5 mysle ze powinno pasowac
IMPORT
Forumowicz

Ranga: Najmądrzejszy

Powrót do UKŁAD CHŁODZENIA