Witaj ! Anonimowy

Jak często wymiana oleju?

Jak często wymiana oleju?

Postprzez 125pfan » 17 sie 2018, o 20:41

Witam. Chciałem się skonsultować w sprawie wymiany oleju. Swoim FSO 125p jeżdżę niedużo. Rocznie to jest około 500 kilometrów. Czy powinienem wymieniać olej silnikowy co roku i czy ma to sens przy takim niejeżdżeniu? Ostatni raz wymieniałem olej w 2015 roku i zastanawiam się czy jednak może nie wymienić? A jeszcze nurtuje mnie kwestia wymiany olejów w takich elementach jak skrzynia biegów i tylny most? Ja od kiedy kupiłem auto w 2012 roku jeszcze tego nie robiłem. Może należałoby? :?:
125pfan
Forumowicz

Re: Jak często wymiana oleju?

Postprzez jacek2 » 20 sie 2018, o 07:27

125pfan napisał(a):Witam. Chciałem się skonsultować w sprawie wymiany oleju. Swoim FSO 125p jeżdżę niedużo. Rocznie to jest około 500 kilometrów. Czy powinienem wymieniać olej silnikowy co roku i czy ma to sens przy takim niejeżdżeniu? Ostatni raz wymieniałem olej w 2015 roku i zastanawiam się czy jednak może nie wymienić? A jeszcze nurtuje mnie kwestia wymiany olejów w takich elementach jak skrzynia biegów i tylny most? Ja od kiedy kupiłem auto w 2012 roku jeszcze tego nie robiłem. Może należałoby? :?:

Należałoby.....
życie jest za krótkie aby nacieszyć się jazdą Fiatem 2.0
jacek2
Forumowicz

Powrót do OBSŁUGA SAMOCHODU