Witaj ! Anonimowy

Wymiana simerbloków resora

Wymiana simerbloków resora

Postprzez IMPORT » 22 lut 2012, o 21:05

vezok napisał(a):Witam,
moim fiacie simerbloki (albo silentbloki jak kto woli) nadają sie tylko do wymiany, jak się za to zabrać bo znajomy mechanik uznał że żeby je wybić muszę ściągnąć bak, robił ktoś to?

Marcin125p napisał(a):yyyyyyy, ale silentbloki czego? Ja rozumiem że chodzi Tobie o tuleje metalowo-gumowe resoru.

vezok napisał(a):dokładnie tak

Marcin125p napisał(a):Poprawiłem tytuł dla jasności.

arnold napisał(a):Resorowe, czy w wieszaku? Szczerze moim zdaniem lepiej ściągnąć resor niż bawić się z bakiem. Ze zbiornikiem ma złe doświadczenia (subiektywna ocena to jest).

vezok napisał(a):w wieszaku, wiem że jak ściągnę bak to zaraz metodą łańcuchową nastepne elementy będą do wymiany

arnold napisał(a):Wieszak idzie też odkręcić od nadwozia.

Tailgunner napisał(a):a co to za wymysł żeby wyjmować bak? przecież i tak ich nie wybijesz młotkiem bo to trzeba zrobić na prasie.

resor z kolumienką wyjąć to żadna filozofia

Marekbroda1 napisał(a):Właśnie jestem dzisiaj po walce z resorami zakładałem 2 pióra od traka i powiem szczerze że nie wiem o co kaman.Jaki zbiornik ? Trzy śruby i resort wyjęty,no Chyba że jak bywa z tymi tulejemi śruba jest zapieczona to cinka tarcza do cięcia i tyle.Resor na stół,prasa i po sprawie.
IMPORT
Forumowicz

Ranga: Najmądrzejszy

Powrót do ZAWIESZENIE