Witaj ! Anonimowy

Jakie amortyzatory?

Jakie amortyzatory?

Postprzez IMPORT » 22 lut 2012, o 20:02

Hammster napisał(a):Jakiej firmy amortyzatory polecacie do fiata :?: Osobiście nie słyszałem nic dobrego o firmie Delphi.
Prosze o wasze opinie na ten temat. Pozdrawiam :!:

Michael napisał(a):Zalezy do czego chcesz te amortyzatory jezeli to ma byc auto do przeganiania po szutrach to polecam zawias bilstein b6 kosztuje chyba kolo 1500 zloty za komplet ale lepszego zawieszenia nie znajdziesz do fiata chyba ze gwint koni ktory tez kiedys byl w poldka 2000.Ale wracajac na ziemie delphi to bardzo dobre amorki osobiscie na takich jezdzilem i nie bylo z nimi zadnych problem ale z racji mocy auto musialo usiasc i to dosyc sporo a mortyzatory zostaly wymienione na takie ktore sa strikte do sportowe.Bardzo dobre amorki robi monroe,sa dostepne do fiata 125p i nie maja zabujczych cen.Wiec amorki monroe oraz delphi jak najbardziej polecam odradzak Kayaby bo to przereklamowana kaszana.Pozdro

Hammster napisał(a):Co myślicie o tych :arrow: http://allegro.pl/item547024921_amortyz ... ejowe.html

RUFUS napisał(a):A oryginalne są złe ? na tych które polecacie mniej buja fiatem ?

Michael napisał(a):Ogolnie jezeli buda ma byc troszke bardziej stabilna to polecam amortyzatory gazowe nie olejowe.I jezeli juz to mozna pojsc kawalek dalej i wlasnei usztywniac zawias poprzez amortyzatory ze skroconym skokiem.Pozdro

JaSTRZaB napisał(a):najlepsze i najtańsze usztywnienie budy to wlanie hipolu do strych amorów

blazejqe napisał(a):potwierdzam :D mozesz nawet regulowac sobie sztywnosc mieszajac rozne oleje :)

Michael napisał(a):ta ja temu zupelnie nie ufam wole konstrukcje typu amorki gazowe dla mnie sa po prostu bardziej bezpieczne.Pozdro

Pablo 92 napisał(a):kayaby są dobre

qmati napisał(a):A co to znaczy koledzy, że amorki są gazowo- olejowe, a takie są chyba te kyb.

Bandzior74 napisał(a):A jaki jest koszt takich amorkow gazowych dobrej firmy ?

Michael napisał(a):Dobrych gazowych amorkow na przod naprawde dobrej firmy mysle ze kolo 250 zloty za komplet ja mam takie nawet na sprzedaz tez mam amorki i uwierz mi ze naprawde rewelacja sa to amory monroe i daja rade natomiast tylnia os to juz problematyczna kwestia ja polecam wlozenie amorow astry gsi najlepiej tych ktore sadzaja auto na glebe np -40 mm i to jest koszt rzedu 400 zloty.Chyba ze stac cie na kupienie w zerkopolu to taki sklep amortyzatorow chyba najlepszych jakie byly produkowane do fiata firma bilstein komplet na obie oski kosztuje cos w granicach 1250 zloty plus koszt przesylki sa to amortyzatory b6 Smile pozdro

Bandzior74 napisał(a):No ja go chcialem rzucic troche na glebe wlasnie i przod i tyl po rowno :)

Nie za duzo bo wiadomo krawezniki wysokie itp :) Mysle ze tak około 5 cm w dol :)

Michael napisał(a):No to polecam ci taki zestaw sprezyny polda trucka najlepiej diesla sciete o dwa zwoje do tego amorki monroe jak chcesz to mam komplet nowek nigdy nie uzwyanych cena 200 zloty na tyl resory piorowe sklepane na to np 5 cm nizej do tego amorki ktore powiedzmy ze beda -40 lub -60 ktore tez mam do sprzedania i auto i usiadzie ci na glebie i sie znaczaco uszytywni.Pozdro

Bandzior74 napisał(a):No i git xD

To biore :) Tylko wiesz mam sporo wydatkow wiec moze to byc nawet w kwietniu ale wezme napewno :)

To ile za Twoje amorki przod i tyl ?

I ile za sprezyny mniej wiecej musze dac i sklepanie resorow ( apropos mam 2 piora i moze byc jeszcze 1 dolozyc - jaka cena? )

Tak wiec odloz mi ten zestawik ;)

Michael napisał(a):Sluchaj chcialem 200 zloty za przod komplet i 400 zl za tyl czyli razem 600 ale dajmy na to ze bedzie 550 i koszt wysylki pokryjesz i jestesmy dogadani.Sprezyny trucka kosztuja od 50 do 100 zloty a sklepanie resorow kowal bierze za to kolo 200 zloty ale mozna i wyrawac taniej ale ogolnie polecam wlasnoreczne klepanie monotona i dluga praca ale efektywna .Co do dokladania piora mozna to zrobic ale jezeli okazyjnie wyrwiesz resory orginalne trzy piorowe bedzie po prostu latwiej.Pozdrawiam jezeli masz jeszcze jakies pytania to bede dostepny dopiero kolo 24 lutego bo wyjezdzam pozdrawiam i komplet ci odkladam :)A i apropos po prostu odezwij sie na priva jeszcze czy chcesz amory na tyl -40 mm czy moze -60mm pozdrawiam Michal

Olo napisał(a): To będę taki, co wciśnie swoje 3 grosze. Polecam Monroe! Tanie, firmowe, wymiana gratis (monroe refunduje tą usługę warsztatowi). Osobiście polecam:)
IMPORT
Forumowicz

Ranga: Najmądrzejszy

Powrót do ZAWIESZENIE