Witaj ! Anonimowy

Amortyzatory jakie ?

Re: Amortyzatory jakie ?

Postprzez jacek 85 » 6 paź 2014, o 19:47

Interesują mnie tylne, bo przednie już zakupiłem, a najbardziej mi zależy na poduszkach amortyzatorów. Poldek z tyłu ma podobne jak we fiacie z przodu. A ja szukam fiatowskich (tył i przód)..bez sutku
jacek 85
Forumowicz

Postprzez Popielaty » 6 paź 2014, o 21:09

Ja kupiłem do swojego na przód i na tył od Poloneza. Przednie mam Cofapy - nie polecam, miękkie jak... tylne dorwałem Monroe za 40 zł/szt. Przykręciłem i poza tym, że troche dużo gwintu wystaje w bagażniku, to nic złego się nie dzieje. Dolne mocowanie Polonez miał to samo. Kwestia tylko uwagi, bo Atu miał amortyzatory skośne, czyli na dole i do góry było oczko.
Popielaty
Forumowicz

Ranga: Pogromca mitów

Postprzez krol1313 » 7 paź 2014, o 11:27

Popielaty napisał(a):Ja kupiłem do swojego na przód i na tył od Poloneza. Przednie mam Cofapy - nie polecam, miękkie jak... tylne dorwałem Monroe za 40 zł/szt. Przykręciłem i poza tym, że troche dużo gwintu wystaje w bagażniku, to nic złego się nie dzieje. Dolne mocowanie Polonez miał to samo. Kwestia tylko uwagi, bo Atu miał amortyzatory skośne, czyli na dole i do góry było oczko.

dodaj że Atu oraz Nowsze typu plus też miały skośne.
Pasują do 97 roku od poloneza.
- Gadanie! Przegrałem, bo pan miał szczęście!
- Szczęście? Szczęście trzeba umieć sobie zorganizować.
Poker jest sztuką oszustwa, przyjacielu. Graliśmy uczciwie: ty oszukiwałeś, ja oszukiwałem - wygrał lepszy.
krol1313
Forumowicz

Postprzez stachmen » 25 lis 2014, o 16:01

Witam wszystkich!
Trochę odkopuję temat - jak w końcu rozwiązaliście sprawę amortyzatorów tylnych w swoich Fiatach 125p? :)
Sam naprawiam dla poldka i df-a pokazują nieco różnic (poniżej najpierw 125p, a potem polonez)
Obrazek
A może macie inne sugestie, pomysły gdzie dostać amorki na tył? Te na alledrogo niezbyt wyglądają... a w sklepach dostępności nie ma :(

Pozdrawiam
stachmen
Forumowicz

Postprzez Popielaty » 25 lis 2014, o 19:35

Kolego, tylne amorki z Poloneza pasują spokojnie do Fiata. Tam żadnej filozofii nie ma, byle na dole było oczko, a do góry śruba z gwintem. Dasz nowe poduszki, też polonezowskie, które zazwyczaj są w komplecie (ja miałem) i wszystko pasuje. Zwróć tylko uwagę żeby nie były od Atu, bo miały oczko na górze i na dole.
Popielaty
Forumowicz

Postprzez krol1313 » 25 lis 2014, o 20:12

Popielaty napisał(a):Kolego, tylne amorki z Poloneza pasują spokojnie do Fiata. Tam żadnej filozofii nie ma, byle na dole było oczko, a do góry śruba z gwintem. Dasz nowe poduszki, też polonezowskie, które zazwyczaj są w komplecie (ja miałem) i wszystko pasuje. Zwróć tylko uwagę żeby nie były od Atu, bo miały oczko na górze i na dole.

Dodaj do Atu i Caro plus, bo też ma pod skosem i się różnią.
Na szybko AMORKI DO POŁOWY 97r PASUJĄ OD POLONEZA CARO ( tych przed plusem).
- Gadanie! Przegrałem, bo pan miał szczęście!
- Szczęście? Szczęście trzeba umieć sobie zorganizować.
Poker jest sztuką oszustwa, przyjacielu. Graliśmy uczciwie: ty oszukiwałeś, ja oszukiwałem - wygrał lepszy.
krol1313
Forumowicz

Postprzez Popielaty » 25 lis 2014, o 21:05

Genau! :D
Popielaty
Forumowicz

Poprzednia strona

Powrót do ZAWIESZENIE