Witaj ! Anonimowy

"Dziś pytanie, dziś odpowiedź"- szybkie pytania. Tu pytamy!

Re: "Dziś pytanie, dziś odpowiedź"- szybkie pytania. Tu pyta

Postprzez Bonifacy » 2 paź 2020, o 13:35

Dzięki za odpowiedzi, czyli bez kombinacji - poszukam ori FSO lub od Łady.
Przy okazji inne pytanko - czy przelew, który jest w pokrywce gaźnika Poloneza (34DCMP) będzie wystarczający do elektrycznej pompki paliwa (niskociśnieniowej dedykowanej do gaźnika), czy go rozwiercać? Patrząc do środka, to otwór ma dość małą średnicę.
Bonifacy
Forumowicz

Postprzez jacek2 » 5 paź 2020, o 06:03

U mnie troszkę rozwierciłem ten otworek, ale coś pompka elektryczna nie dawała rady. Nie chciała zasysać paliwa i były z nią problemy. Więc wróciłem do tradycyjnej, a przed uruchomieniem auta po dłuższym jego postoju zalewam gaźnik strzykawką i pali od strzała. Bez konieczności napompowywania kręcąc długo rozrusznikiem....
życie jest za krótkie aby nacieszyć się jazdą Fiatem 2.0
jacek2
Forumowicz

Postprzez Tomasz181 » 17 paź 2020, o 10:26

Mam pytanie odnośnie lampek oświetlenia wnętrza tych na słupku, a mianowicie po odwarciu drzwi świeci ta lampka po której się odwarło drzwi, czy zapalają się obydwie? U mnie świeci zawsze jedna po tej stronie co się otworzy drzwi i zastanawiam się czy tak ma być.
Tomasz181
Forumowicz

Postprzez krol1313 » 17 paź 2020, o 19:17

Tomasz181 napisał(a):Mam pytanie odnośnie lampek oświetlenia wnętrza tych na słupku, a mianowicie po odwarciu drzwi świeci ta lampka po której się odwarło drzwi, czy zapalają się obydwie? U mnie świeci zawsze jedna po tej stronie co się otworzy drzwi i zastanawiam się czy tak ma być.

Tak ma być.
W nowszych modelach co mają na środku podsufitki lampkę zapala się zawsze- niezależnie od otwarcia drzwi.
- Gadanie! Przegrałem, bo pan miał szczęście!
- Szczęście? Szczęście trzeba umieć sobie zorganizować.
Poker jest sztuką oszustwa, przyjacielu. Graliśmy uczciwie: ty oszukiwałeś, ja oszukiwałem - wygrał lepszy.
krol1313
Forumowicz

Postprzez Turbo1991 » 21 paź 2020, o 17:51

Witam. Takie pytanko : w środku samochodu na Maty butylowe dać 10mm pianki kauczukowej czy jak w Orginalne filc? Co się lepiej sprawdzi pod wykładziną?
Turbo1991
Forumowicz

Postprzez jacek2 » 22 paź 2020, o 06:05

Filc ściąga wodę, co do mat nie znam tematu....
życie jest za krótkie aby nacieszyć się jazdą Fiatem 2.0
jacek2
Forumowicz

Postprzez ceva » 22 paź 2020, o 17:01

Turbo1991 napisał(a):Witam. Takie pytanko : w środku samochodu na Maty butylowe dać 10mm pianki kauczukowej czy jak w Orginalne filc? Co się lepiej sprawdzi pod wykładziną?

Niedługo będę się nad tym samym zastanawiał. Na pewno na blachę pójdzie mata butylowa ~2,5mm, pianka kauczukowa 10mm i oryginalne wykładziny filcowe, to jest pierwsza opcja na podłogę o ile pod dywanem się zmieści. Opcja druga bez oryginalnego filcu, a z drugą warstwą pianki. Ściana czołowa, podszybie od wewnątrz, mata butylowa plus 2xpianka, to samo na nadkola przód i tył. Hałasu mostu nie muszę tłumić bo jest cichy, ale pod tylne siedzenie i oparcie pójdzie dodatkowa warstwa pianki.
ceva
Forumowicz

Postprzez Turbo1991 » 22 paź 2020, o 17:50

No ja już postanowiłem. Zrobione Maty butylowe + pianka kauczukowa 10mm następnie wykładzina i wystarczy w zupełności :))
Turbo1991
Forumowicz

Poprzednia strona

Powrót do "Dziś pytanie, dziś odpowiedź"- szybkie pytania.